Connect with us

Wavemag

10 promotérskych prikázaní

PLUS

10 promotérskych prikázaní

10 promotérskych prikázaní

Všetko má svoj poriadok a pravidlá, takže pekne jedno za druhým:

1. Skôr než sa pustím do organizovania party, premyslím si koncept, rozpočet, miesto a netrieskam na jednom pódiu hudobné piate cez deviate!

2. Skôr než zabookujem DJov, mám vyhliadnutý a dohodnutý priestor a podmienky, za akých sa akcia uskutoční!

3. Ak je to moja prvá party, ktorú organizujem, tak sa snažím ísť krok po kroku a s istotou = nebookujem účinkujúcich, na ktorých nemám!

4. Ak už sa s niekým dohodnem, tak okrem honoráru riešim aj technické veci. Z čoho dotyčný hrá a aké má ďalšie požiadavky.

5. Pokiaľ to nie je krokodíl v backstagei, neexistuje slovo nemám a nie je možné!

6. Hosť je stále iba človek. Zaslúži si jesť, dostatočný prísun tekutín počas celého večera a ak je z diaľky, tak dobrý hotel.

7. Honorár! Zabudnem na výhovorky typu málo ľudí, takto sme sa nedohodli a podobne. Pokojne sa poistím pred akciou s druhou stranou emailovou komunikáciou, tak ako odporúča aj Andrej Danko. Aby to bolo biele na čiernom!

8. Ak potrebuje hosť počas setu na WC, nesiaham mu do mixu, neskrečujem, ale postavím kamoša ako strážneho psa k technike a hosťovi razím cestu davom na toaletu!

9. Chcem potešiť zvukára? Pravidelne jedným očkom sledujem či ľudia z davu nepokladajú na repráky drinky! Áno, aj tá sympatická čičina v čiernom, čo na mňa žmurká, dá to mojito dole!

10. Ráno sa pozriem do peňaženky a nenariekam! Hosť spokojný, ľudia spokojní, nabudúce to dám na nulu…

autor: Yacube

Click to comment

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

More in PLUS

To Top