Connect with us

Wavemag

Pan-Pot: Pracujeme a produkujeme nepretržite

Music news

Pan-Pot: Pracujeme a produkujeme nepretržite

Pan-Pot: Pracujeme a produkujeme nepretržite

Náš dobrý kamarát Marián Kapraľ opäť vycestoval za zážitkami na parties. Tentoraz jeho cesty smerovali do rumunského mesta Bukurešť, kde sa v klube Kristal stretol s techno dvojicou Pan-Pot.

Chcem sa opýtať aký bol Váš zážitok z UMF v Miami pred pár týždňami, keďže viem, že ste hrali na stagei RESISTANCE MEGASTRUCTURE s menami ako Carl Cox, Joseph Capriati či Adam Beyer?

Myslíme si, že tento rok to bolo produkčne zvladnuté veľmi dobre a každým rokom sa to zlepšuje a dvíha sa level. Stále sa hrá viac a viac techna a pre nás bol tento ročník premiérový. Tešíme sa na ďalši rok.

Akým spôsobom si dobíjate „baterky“ po hektickom tour schedule? Čo robíte vo svojom voľnom čase?

Behanie maratónu 😀  ale nie… Voľný čas využívame predovšetkým s našimi rodinami, deťmi a priateľmi, na občasné športovanie a hlavne kvalitný spánok.

Čo preferujete viac, hrania na veľkých festivaloch ako napr. AWAKENINGS či TIMEWARP alebo skôr cluby kde je tá atmosféra hutnejšia keďže je na menšom priestore viac ľudí?

Máme radi aj hrania na festivaloch rovnako ako aj cluby. Takže je to zlá otázka  pretože aj cluby aj festivaly majú niečo do seba a je dobre mať takú tú rovnováhu, balanc medzi hraním v menších cluboch a veľkých festivaloch.

Mám otázku týkajúcu sa Vašej produkcie a toho aká je vlastne „creative energy“ resp. vzájomná chémia medzi Vami keď produkujete v štúdiu?

Čo sa týka našej vzájomnej kreatívnej energie v štúdiu pri tvorení je to tak že sme obaja veľmi odlišní, to je asi ten „recept“ pre ten náš produkčný úspech. Každý z nás prinesie nejaký nápad, ideu, sound a takto vznikajú naše tracky. Produkujeme a hrávame spoločne už dlhú dobu a naučili sme sa ako spoločne pracovať takže naša „production chemistry“ je veľmi dobrá.

Pracujete teraz na nových trackoch, EP alebo albume? Čo môžu fanúšikovia očakávať v blîzkej budúcnosti od Pan-Pot?

Áno… Pracujeme, produkujeme nepretržite. Naše nové EP bude vydané koncom apríla. Povedali sme si že tento rok vydáme aspoň 3 samostatné EPs v určitých časových odstupoch.

Čo znamená Vaše umelecké meno Pan-Pot? Čo sa skrýva za týmto menom?

Je to nick name alebo lepšie povedané skrátený názov a znamená to Panorama Potenziometer.

Interview: Marián Kapraľ

Foto: Pan-Pot FB

More in Music news

To Top