Connect with us

Wavemag

Sun Deck prináša spoločný projekt značiek Moody a Watch Them!

PARTY NEWS

Sun Deck prináša spoločný projekt značiek Moody a Watch Them!

Sun Deck prináša spoločný projekt značiek Moody a Watch Them!

Už viac ako 5 rokov prináša Moody na Slovensko množstvo zaujímavých eventov, na ktorých sa predstavili napríklad Egbert (NL), Uto Karem (IT), Philipp Straub (AT) či Peter Makto & Gregory S (HU). Po krátkej prestávke sa vracajú s novým sviežim konceptom, v ktorom spojili niekoľko kľúčových elementov zaručujúce jedinečný zážitok pre všetky zmysly.

Jeden z dôkladne vyberaných prvkov je lokalita. Loď Sun Deck patrí medzi najlepšie letné destinácie v Bratislave. Nájdete tu ponuku kvalitného jedla a drinkov, ale to najdôležitejšie je atmosféra: výhľad na bratislavský hrad, Staré mesto, UFO a samotný Dunaj pri západe slnka vám zaručia viac než príjemne strávené poobedie a večer.

Ďalšou výnimočnou ingrediencia je autentický audiovizuálny zážitok.

Čerstvá spolupráca Moody s Watch Them crew sľubuje nezabudnuteľný vizuálny performance v podobe špeciálneho LED mappingu. Posilnený soundsystem Sun Decku otestuje trojica DJov: Denes Toth a duo PLUSplus, ktorí už tradične – štvrtý rok po sebe vystúpia spolu práve počas prvého júnového piatku. Ako je to na Sun Decku dobrým zvykom, akcia sa začne už cez deň – žánrovo môžeme očakávať presun od housu až po melodické techno.

A poslednou najdôležitejšou esenciou budete vy a vaša dobrá nálada.

Viac info nájdete TU

Predpredaj

More in PARTY NEWS

To Top