Connect with us

Wavemag

40 DJov, jedna futbalová lopta, veľa hudby a kopa srandy!

PLUS

40 DJov, jedna futbalová lopta, veľa hudby a kopa srandy!

40 DJov, jedna futbalová lopta, veľa hudby a kopa srandy!

Zaujímavú tradíciu založili pred niekoľkými rokmi v Čechách DJi, ktorí sa raz za čas stretli na futbalovom ihrisku. Pokračovanie tzv. DJského El Classica sa bude konať v nedeľu 1. septembra 2019 a tento rok aj po prvý raz za účasti slovenského teamu!

Športový areál Šafářka v Prahe sa stane dejiskom futbalových zápasov na život a na smrť! Slovenský team v zložení D.K.O, Elsy, Jake Miracle, Johnny De City, Martin Cehelský, Martin Frost, Matthew, Milan Lieskovský a Sakel má za cieľ zabojovať o pohárovú pozíciu.

Za českú stranu sa na presné zloženie teamov ešte iba čaká, ale účasť potvrdili napríklad Richard Reynolds, Sasha Vee, Chris Davies, Freeze, Angry Beats, Lukas Innemann či Tigi. (full zoznam nájdete v udalosti)

Príďte si užiť tento unikát, kedy sa DJi stretnú a budú športovať! Okrem futbalu si budete môcť vychutnať príjemnú hudbu, pokec so svojimi obľúbenými DJmi a kopec srandy! My pri tom tiež určite nebudeme chýbať! 🙂

Všetky aktuálne info nájdete vždy v udalosti na Facebooku. Mrknite na fotky z minulého roka od Milan Vrzala, nech viete, čo vás čaká.

 

Foto: Milan Vrzal – www.facebook.com/fotovrzal
Autor: Shiwave
Kde aktuálne žúrujem a ako tam je, môžeš sledovať na mojom Instagrame
www.instagram.com/shiwave/

More in PLUS

To Top