Spoj sa s nami

Wavemag

Pioneer DJ prichádza s jednoduchou appkou na nahrávanie setov

Uncategorized

Pioneer DJ prichádza s jednoduchou appkou na nahrávanie setov

Pioneer DJ prichádza s jednoduchou appkou na nahrávanie setov

Pioneer DJ sa opäť priblížil ku dokonalosti. Najväčší problém DJov, ktorí nahrávajú svoje live sety sa stáva minulosťou. Teraz už nepotrebujete počítač, a ani žiadne zariadenie na nahrávanie. Stačí iba pripojiť svoj iPhone a zapnúť appku.
.
Už dávno sme sa zamýšlali nad tým, prečo nie je dostupná žiadna jednoduchá aplikácia na nahrávanie setov z mixpultu priamo do mobilu. Táto otázka je teraz zodpovedaná. Nová appka DJM-REC je dostupná na App Store pre iOS 8 a vyššie. Jej cena je $9.99 a je možné ju použiť pre mixpulty s digitálnym send/return s použitím USB.
.
Týmto požiadavkám zodpovedajú modely
DJM-TOUR1
DJM-900NXS2
DJM-450
DJM-750MK2

Nahrávky vysokej kvality Aplikácia DJM-REC má schopnosť obmedziť maximálny výstup z mixpultu. To znamená, že sa DJ nemusí obávať skreslvenia nahrávky. Tá sa zaznamená vo formáte WAV 44100 Hz alebo AAC až do 320 kb/s.

Mixy je možné okamžite použiť v aplikáciách a službách YouTube, Facebook Live, Periscope, Instagram a Snapchat.

.

Veľkou výhodou aplikácie je sledovanie zaznamenaných stôp. DJ sa po nahrávaní na CDJs okamžite dostane k svojmu tracklistu a timeingu trackov na základe polohy fadrov na mixe.

Vďaka aplikácii DJM-REC môžete teraz aj upraviť zvukovú stopu tak, aby vyhovovala vašim požiadavkám vďaka ekvalizéru a pridaniu hlasitosti bez akéhokoľvek skreslenia.

Viac na Uncategorized

Hore