Connect with us

Wavemag

ABGT350 predstavuje kompletný lineup!

PARTY NEWS

ABGT350 predstavuje kompletný lineup!

ABGT350 predstavuje kompletný lineup!

V piatok 11. októbra privezú Jono, Tony a Paavo to najlepšie z ich vydavateľstiev Anjunabeats a Anjunadeep do hlavného mesta Českej republiky. Oslavy míľnika show Above & Beyond, Group Therapy, pravidelne priťahujú fanúšikov z viac ako 50 krajín sveta a stali sa tak zážitkom, ktorý by aspoň raz za život mal absolvovať každý fanúšik tanečnej hudby. Zážitok, ktorý sľubuje nezabudnuteľnú noc pre komunitu, zjednotenú pod strechou jednej z najmodernejších hál v Európe – pražskej O2 aréne.

Oslava 350. vydania radio show Group Therapy pozná svoje hudobné obsadenie. Na stagi sa spolu s Above & Beyond predstaví Gabriel & Dresden, Genix,  Ilan Bluestone, Qrion, Spencer Brown a Tinlicker.

Vstupenky sú vypredané, ale United Music očakáva uvoľnenie vstupeniek od držiteľov klubových kariet O2 areny v polovici septembra. Tieto budú uvedené do predaja 20. septembra a vy sa môžete pridať do tzv. waiting listu, aby ste sa o tom dozvedeli medzi prvými. My odporúčame aj nedeľnú day party Anjunadeep Afterparty so zaujímavým lineupom.

 

Autor: Shiwave
Kde aktuálne žúrujem a ako tam je, môžeš sledovať na mojom Instagrame
www.instagram.com/shiwave/

More in PARTY NEWS

To Top