Connect with us

Wavemag

Aj tanečná scéna reaguje na ničivé požiare v Austrálii

PLUS

Aj tanečná scéna reaguje na ničivé požiare v Austrálii

Aj tanečná scéna reaguje na ničivé požiare v Austrálii

O hrozivých požiaroch ničiacich prírodu, ale aj majetky ľudí v Austrálii, ste informácie už určite zachytili. Situácia sa po niekoľkých týždňoch napriek úsiliu hasičov nedarí dostať pod kontrolu. Na pomoc sa pomaly, ale isto mobilizuje celý svet.

Za najväčší vzor z hudobnej scény môžeme považovať americkú speváčku Pink, ktorá sa rozhodla venovať 500 tisíc dolárov na pomoc v boji s požiarmi. „Som úplne zdrvená, keď vidím, čo sa práve deje v Austrálii s týmito strašnými lesnými požiarmi,“ napísala Pink svojim viac ako 32 miliónom followerom na Twitteri. „Sľubujem, že dám 500 000 dolárov priamo miestnym hasičským zborom, ktoré tak tvrdo bojujú na fronte,“ dodala 40 ročná trojnásobná držiteľka Grammy.

Zahanbiť sa nenechali ani hviezdy a hviezdičky elektronickej tanečnej hudby, ktoré svojimi príspevkami na sociálnych sieťach zvyšujú povedomie, urgujú ľudí, aby prispeli na oficiálne charitatívne projekty a sami prispievajú.

Showtek

David Guetta

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Thinking of Australia 🇦🇺🔥🙏🏻😢🐨

Príspevok, ktorý zdieľa Don Diablo (@dondiablo),

Steve Aoki

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

My heart breaks for #Australia. A few ways you can help. 💔💔💔🐨🐨🐨

Príspevok, ktorý zdieľa Steve Aoki (@steveaoki),

Timmy Trumpet

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

I’m so proud and honoured to be an Australian. I come from one of the most beautiful countries in the world, but unfortunately my home state of NSW has now been declared a State of Emergency. Hundreds of bushfires have wreaked havoc down under where temperatures soar as high as 50 °C / 122 °F. Many have lost lives, tens of thousands have been evacuated from their homes and our wildlife has suffered unimaginable loss throughout the country. The fight against our burning landscape depends on thousands of brave and selfless volunteers giving their all to battle the blazes on the frontlines. If you would like to help, please donate to the NSW Rural Fire Service by visiting the link in my bio.

Príspevok, ktorý zdieľa Timmy Trumpet (@timmytrumpet),

Symbiotic – agentúra, ktorá je partnerom Transmission festivalu a jeho lokálnym organizátorom v Austrálii, vyhlásila špeciálnu akciu. Z každej vstupenky na Transmission Australia 2020, ktorá bude predaná v utorok 7. januára 2020 venuje 20 austrálskych dolárov vybranej charitatívnej organizácii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Budeme radi, keď sa zapojíte aj vy. Ľubovoľným spôsobom. O tom, ako sa dá zapojiť píše cestovateľský web Traveladventure.cz.

Autor: Shiwave
Kde aktuálne žúrujem a ako tam je, môžeš sledovať na mojom Instagrame
www.instagram.com/shiwave/

 

More in PLUS

To Top