Connect with us

Wavemag

Ako môžu fanúšikovia zničiť producenta…

PLUS

Ako môžu fanúšikovia zničiť producenta…

Ako môžu fanúšikovia zničiť producenta…

Priznám sa, že americkú EDM scénu veľmi nesledujem, pretože je na môj vkus príliš „hard“. Avšak sú veci a umelci, ktorí sa dostanú aj ku mne. Jedným z nich je producent Tanner Petulla, ktorý pôsobí pod pseudonymom Getter. V minulosti vydával v prestížnom vydavateľstve Skrillexovom OWSLA či Datsikovom Firepower Records. Čo vlastne predznačuje, do akých škatuliek by sa mohol radiť – dubstep, trap, electro.

Chalan sa za pár rokov hudobne vyvinul a minulý rok vydal na svoje pomery alternatívnejší album Visceral. Kritikmi chválený, mnou tiež nie raz vypočutý – je to niečo iné, má to emóciu, pridanú hodnotu a hodí sa to do backgroundu k práci…

Lenže prichádza veľké ALE. Darmo sa to páči odbornej verejnosti, keď to nepobrali fanúšikovia samotného producenta. Celé turné k albumu sa napriek zaujímavej show spája s hejtom, ktorým ho častujú či už na sociálnych sieťach alebo aj priamo na party. Najprv sa zdalo, že tomu Tanner odoláva a je dosť nad vecou, ALE potom prišli ďalšie incidenty, vystúpenie na Ultra Miami, problémy so sound systémom a tu máme výsledok.

Aby však nebolo málo, zrejme sa na neho toho „shitstormu“ ešte zosypalo viac a chalan to nedal. Vo svojom statuse na Facebooku oznámil, že končí – ruší naplánované turné, pretože už nezvláda množstvo hejtu a kritiky. Potrebuje byť šťastný.

Každý – aj váš obľúbený umelec má právo sa posunúť inde, ako sa práve nachádzate vy. Aj Tiestovi všetci vyčítajú, že robí trash. Armina zhejtovali za jeho main stage vystúpenia azda všetci ortodoxní fanúšikovia trance. Avšak… nemyslím si, že si ktokoľvek zaslúži HEJT. Skúste sa nabudúce, keď budete nejakého DJa či producenta hejtovať, zamyslieť nad tým, čo a ako píšete… Aby ste to neboli nabudúce vy – ten dôvod, prečo skončí.

Autor: Shiwave
Kde aktuálne žúrujem a ako tam je, môžeš sledovať na mojom Instagrame
www.instagram.com/shiwave/

 

More in PLUS

To Top