Connect with us

Wavemag

Ako robiť hudbu, zdokonaliť svoj zvuk alebo hrať z platní?

PLUS

Ako robiť hudbu, zdokonaliť svoj zvuk alebo hrať z platní?

Ako robiť hudbu, zdokonaliť svoj zvuk alebo hrať z platní?

Toto je príležitosť presne pre Teba! Či už si začínajúci DJ, hudobný producent alebo ten, čo sa chce zdokonaliť v tajoch zvukového mixu či zvukovej postprodukcie, naše kurzy sú presne to, čo potrebuješ. Bratislavské The Losh Studio ponúka 3 druhy profesionálnych kurzov.

Kurz hudobnej produkcie ti ukáže, že urobiť tučný beat nemusí byť také ťažké, ako sa zdá. Naučíš sa, ako naplno využiť zvukový software (DAW), ukážeme ti, ako z neho dostať zvuk, ako sa programuje beat, robí basová linka, čo je to synťák alebo ďalšie druhy softwarových nástrojov. Výsledok ťa posunie ďalej nielen v tvojich vlastných nápadoch ale aj v ich výslednom zvuku.

Kurz zo sveta zvuku ťa pripraví na prácu v nahrávacom, televíznom alebo akomkoľvek zvukovom štúdiu a posunie zvuk tvojej hudobnej produkcie do profesionálneho levelu. Dozvieš sa niečo o teórií zvuku, o úspešnom a kvalitnom nahrávaní, alebo čo robiť ďalej so skladbou po jej kompletnom vyprodukovaní – teda čo robiť v mixe a neskôr v masteringu. Ako pracovať s kompresorom, ekvalizérom, reverbom a ďalšími procesormi a efektami? To všetko budeš mať po absolvovaní tohto kurzu v malíčku.

Kurz základov DJ-ingu je pre všetkých, ktorí pochopili, že “svadobní DJs” kvalitnú party nikdy neurobia. Naučíš sa základy práce s gramofónmi, mixpultom tak, ako sa má – úplne inak a predovšetkým profesionálne. Pochopíš, že je super sa beatmatching (zrovnanie beatu) naučiť tou ťažšou cestou. To je totiž kvalita.A kto ťa bude učiť? Volá sa Miloš Fedor. Hudobný producent, DJ a v neposlednom rade zvukový inžinier, ktorý absolvoval prestížny SAE Institute v Los Angeles, stojí za značkami Leporelo. a rádiovou show Leporelo_FM v Rádiu_FM, pôsobil v štúdiách v USA aj na Slovensku a spolupracoval s takými menami ako Photek, Trooko, CC Shefield (spolupracovala s Tiestom), Ego, Tomi Popovič, Filip Jančík, Čistýchov (dnes Čis T), Tolstoys, Mária Čírová, Milan Lieskovský, Mofokiller a mnohými ďalšími.  Podieľal sa aj na projektoch v televízii RTVS a Markíza, ako aj na mnohých spotoch v TV či online.

Kurzy sú v tejto fáze individuálne (do 2 ľudí na lekciu priamo v štúdiu v Bratislave) a viac sa o nich môžeš dozvedieť na FB profile The Losh Studia www.facebook.com/theloshstudio alebo na maile info@theloshstudio.com.

Followuj The Losh Studio

IG: www.instagram.com/milosthelosh
FB: www.facebook.com/theloshstudio

Mail: info@theloshstudio.com

Web: www.theloshstudio.com

Zdroj: TS

More in PLUS

To Top