Connect with us

Wavemag

Amsterdam Dance Event (ADE) oznamuje dátum

PARTY NEWS

Amsterdam Dance Event (ADE) oznamuje dátum

Amsterdam Dance Event (ADE) oznamuje dátum

Amsterdam Dance Event je svetová udalosť v oblasti tanečnej hudby. Tohtoročný už 24. ročník sa v Amesterdame uskutoční v dňoch 16. až 20. októbra a organizátori očakávajú 400 tisíc domácich a medzinárodných návštevníkov.

Konferencia sa zaoberá najnovšími obchodnými trendmi, kultúrnymi trendmi a programovaním a plánovaním festivalov tanečnej hudby. Riaditeľka Mariana Sanchotene uvádza: „Počas ADE bude Amsterdam opäť celosvetovým centrom elektronickej hudby a domácou základňou pre všetkých hudobných nadšencov. Naša konferencia a festivalové akcie ukazujú, čo sa deje po celom svete, ale tiež by mali byť odrazom toho, ako kreatívne, inovatívne a živé je naše rodné mesto.“

Amsterdam dance event sa rozrástol na najväčší klubový festival na svete a konferenciu pre elektronickú hudbu. Akcia sa každým rokom stále viac rozvíja. Minuloročná edícia predstavila 2500 umelcov, 550 akcii na takmer 200 miestach. 5 dňová udalosť priťahuje návštevníkov z viac než 100 krajín sveta a predstavuje každú možnú stránku elektronickej hudobnej kultúry, so špeciálnym konferenčným programom, rozsiahlym umením, filmami, živou hudbou a pop-up programom rozloženým po celom Amsterdame.

„Tešíme sa na sa na opätovné privítanie kreatívnych mozgov z celého sveta, ktorí sa zapájajú, vytvárajú, podnikajú čosi alebo sa len inšpirujú,“ dodala Sanchotene.

Amsterdamská taneční událost (ADE) se rozrostla na největší klubový festival na světě a konferenci pro elektronickou hudbu. Akce se každým rokem stále rozvíjí, s loňskou edicí s více než 2500 umělci a 550 akcemi na téměř 200 místech. 5 denní událost přitahuje návštěvníky z více než 100 zemí a představuje každou představitelnou stránku elektronické hudební kultury, se specialním
konferenčním programem, rozsáhlým uměním, filmy, živou hudbou a pop-up programem rozloženým po celém městě Amsterdamu.

Kompletný konferenčný a festivalový program bude oznámený v nasledujúcich mesiacoch. Aktuálne informácie o ADE môžete sledovať na ich webe.

Zdroj: TS
Autor: Shiwave
Kde aktuálne žúrujem a ako tam je, môžeš sledovať na mojom Instagrame
www.instagram.com/shiwave/

More in PARTY NEWS

To Top