Connect with us

Wavemag

Anjunafamily je ozaj rodina!

PLUS

Anjunafamily je ozaj rodina!

Anjunafamily je ozaj rodina!

Nikdy som nepísala reporty z eventov, na ktorých som pracovala v produkcii. Ale tentoraz spravím výnimku. Nebudem vám písať o Transmission, ani o ABGT350, ani o Anjunadeep Open Air. Mohla by som, ale nebudem…

Chcem sa s vami podeliť o úžasný zážitok, ktorý mi bol dopriaty vďaka mojej práci vo štvrtok – deň pred Group Therapy. Niekoľkomesačné prípravy vrcholili počas plavby na lodi, kde Above & Beyond nahrávali tzv. deep set, ktorým zahájili piatkové ABGT350. Na loď sa nemohla dostať verejnosť, iba pozvaní hostia. Väčšina boli členovia teamu ABGT, účinkujúci DJi a ich blízki priatelia. Stovka ľudí na parkete však úplne stačila na vytvorenie úžasného zážitku. Above & Beyond odohrali nádherný set, ktorý dokonale pasoval k zapadajúcemu slnku.

Absolútnym highlightom celej plavby však bolo, keď sme prvý raz podplávali Karlov most. Ako sa k nemu blížime, pozerám, že tí ľudia, čo tam stoja na nás nejako zvláštne pozerajú… no a pozerali… lebo „nás“ čakali. Teda konkrétne čakali troch kráľov – Above & Beyond. Stáli na moste, jemne popŕchalo, ale počkali si a kývali, kričali a dotvorili atmosféru celej plavby.

Stojac na lodi kúsok od Karlovho mostu sledujúc Anjunafamily interakciu s Above & Beyond, prešli mi niekoľko razy zimomriavky po chrbte a aj slzička dojatia bola. Wau! Tak niečo takéto som nikdy nezažila.

Mrknite na video záznam z plavby – verím, že vám aspoň čiastočne sprostredkuje pocity, ktoré som mala ja.

 

Autor: Shiwave
Kde aktuálne žúrujem a ako tam je, môžeš sledovať na mojom Instagrame
www.instagram.com/shiwave/

More in PLUS

To Top