Connect with us

Wavemag

Armand van Helden v Duplex Prague nie je prvoaprílový žart!

PARTY NEWS

Armand van Helden v Duplex Prague nie je prvoaprílový žart!

Armand van Helden v Duplex Prague nie je prvoaprílový žart!

Představujeme vám dalšího eXkluzivního headlinera pro rok 2022 v DupleX, The Rooftop Venue. Do Prahy se chystá legendární americký house music DJ a producent Armand Van Helden, který dorazí do pražského DupleXu v pátek 1. dubna 2022!

Nejznámějšími singly Van Heldena jsou „You Don’t Know Me“, „I Want Your Soul“, „My My My“ s Tarou McDonald, stejně jako „Bonkers“ s Dizzeem Rascalem, z nichž se všechny staly # 1 na UK Dance Chart.

V roce 2009 vytvořil Van Helden DJské duo Duck Sauce s kanadským DJem A-Trakem. Společně byli nominováni na 54. předávání cen Grammy za nejlepší taneční nahrávku za píseň „Barbra Streisand“, která obsadila první místa v žebříčcích ve 12 zemích. Duo také vydalo singly „Anyway“, který se dostal na první místo v UK Dance Chart, „Big Bad Wolf“ a „NRG“.

Van Helden je považován za průkopníka žánru speed garage a zároveň inovátora v remixování různých umělců, jako jsou Katy Perry, Van Halen, Daft Punk, Pharrell Williams, Britney Spears, Enrique Iglesias, David Guetta, Sam Smith, Bloc Party, Janet Jackson, Juliet Roberts a KRS-One mimo jiné s tímto hudebním stylem. Nedávno vydal také singly „I Need a Painkiller“ a „Wings“ vyrobené v roce 2018 a 2016.

Armand Van Helden vystoupí v DupleX, The Rooftop Venue 1. dubna 2022 a naváže tak na sérii hvězdných jmen v tomto roce, kterých jsme si pro vás opět připravili řadu. Armand bude podporován nejlepšími rezidentními DJs DupleXu, kteří budou postupně zveřejněni na události na Facebooku v nadcházejících týdnech.

Jsme velmi rádi, že vám můžeme i nadále přinášet ten nejlepší noční život a úžasný zážitek z DupleX a těšíme se na vás na tanečním parketu!

Vstupenky: https://www.duplex.cz/cs/duplex-events/duplex-presents-armand-van-helden/

Oficiální FB event: fb.me/e/2e0KgmDL1

More in PARTY NEWS

To Top