Connect with us

Wavemag

BALATON SOUND Ohlasuje fázu 3. Pribludli mená Rita Ora, Cristoph, Big Sean a iní

PARTY NEWS

BALATON SOUND Ohlasuje fázu 3. Pribludli mená Rita Ora, Cristoph, Big Sean a iní

BALATON SOUND Ohlasuje fázu 3. Pribludli mená Rita Ora, Cristoph, Big Sean a iní

Balaton Sound, je 5 dní trvajúca plážová párty, ktorá sa koná na úžasnom brehu jazera Balaton, kde sa predstaví široké spektrum umelcov, ktorí sú pripravení priniesť do Maďarska medzi 4 a 8. Júlom 2018 množstvo zábavy.

Najnovšia spoluprácia s Liamom Payom na hite
‚For You‘ je to čomu vďaka Rite Ore, kraľuje úvod 3tej fazy predstavovania umelcov, ktorej robí spoločnosť Youtube virálna senzácia Big Shaq, ktorý sa stal známym vďaka prelomovému singlu ‚Man’s Not Hot‘ a nemenej atraktívnym je aj afrobeat umelec Yxng Bane, ktorého top singel “Bestie” si vyslúžil MOBO nomináciu.

Spolu s nimi sa v hip hope, grime a pop dance line upe predstavía raperi Big Sean, známy ako jeden z najväčších obľúbencov Kanyeho Westa a Goldlink, ktorého single “Crew” dosiahol nomináciu na Grammy, aby sa neskôr stal platinovým.

V line upe tiež pribudol skvelý producent Cristoph, ktorý ohlásil pre nadchádzajúcu svoju rezidentúru na Ibize.

Priestor v eklektickom lineupe tiež dostane viacero domácich talentov ako Brains, Majka & Curtis live, Wellhello, Saverne, A Kezdetphiai a Punnany Massiv, ktorí skvele doplnia 5 dní neutíchajúcu zábavu.

Line up:


AKEZDETPHIAI, ANDREW RAYEL, AXWELL INGROSSO, ALESSO, BIG SEAN, BIG SHAQ, BRAINS, CARNAGE, CHAINSMOKERS, CRAIG DAVID PRESENTS TS5, CRISTOPH, DAVID GUETTA, DISCIPLES, DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE, DJ SNAKE, DREEZY, ERIC PRYDZ, ELLA EYRE, GOLDLINK, JONAS BLUE, KAYZO, MAJKA & CURTIS LIVE, MARTIN GARRIX, MARTIN SOLVEIG, NIGHT LOVELL, NERVO, NGHTMRE, PRINCESS NOKIA, PUNNANY MASSIF, RITA ORA, SANDER VAN DOORAN PRESENTS PURPLE HAZE, SAVERNE, TIMMY TRUMPET, TY DOLLA SIGN, W&W, WELLHELLO, YXNG BANE, VINI VICI


Pre viac informácii a vstupenky navštívte:
www.balatonsound.com/sk

Čo: Balaton Sound

Kde: Zamárdi, Lake Balaton, Hungary

Kedy: 4-8 July, 2018

Web stránka: www.balatonsound.com/sk

Vstupenky:https://balatonsound.com/sk/tickets/category/entry-ticket

Official Facebook: https://www.facebook.com/balatonsoundslovakia/

More in PARTY NEWS

To Top