Connect with us

Wavemag

Balaton Sound predstavil program tohtoročných Boat Parties aj so slovenským zástupcom

PARTY NEWS

Balaton Sound predstavil program tohtoročných Boat Parties aj so slovenským zástupcom

Balaton Sound predstavil program tohtoročných Boat Parties aj so slovenským zástupcom

Balaton Sound už v roku 2016 predstavil rozšírenie programu pre tých, ktorí chcú zažiť na festivale niečo výnimočné. Poprední predstavitelia housu, tech-housu a deep-housu každý deň od 3. do 7. júla zahrajú špeciálne denné sety na Boat Party Balaton Soundu. Loď bude čakať svojich návštevníkov každý deň od 15:00, kedy začne približne štvorhodinová plavba na jazere Balaton.

Kapacita lode je veľmi obmedzená, môže poňať iba 300 návštevníkov. Vstupenky sa väčšinou vypredajú za krátku chvíľu aj kvôli tomu, že zoznam vystupujúcich je každým rokom silnejší. Zahrajú mená, ktoré zvyčajne môžeme počuť na veľkých halovkách a preto je veľkou vzácnosťou, zažiť ich v oveľa intímnejšom prostredí. Poznať ich môžete dobre, keďže za posledný polrok každé z nich zahralo u našich južných susedov.

Prvý deň vystúpi obľúbená postava nemeckej a maďarskej scény Monika Kruse, ktorej bude sekundovať Denes Toth zo Slovenska. Hlavnou atrakciou druhého dňa bude írsky Matador, pred ktorým zahrá domáci Gabor Kraft. V piatok 5.júla sa predstaví velikán elektronickej hudobnej scény Dubfire, ktorého podporí Mahony z Rumunska. Deň na to zahrá ďalší medzinárodný favorit Hernan Cattaneo. Pred argentínskym mágom sa môžeme tešiť na warmup od Poli. Posledná plavba bude v nedeľu 7.júla, kedy zahrá Alle Farben. Pred ním zahrá maďarské duo Secret Factory.

Prvá vlna lístkov je za zvýhodnenú cenu 30 eur. Oplatí sa poponáhlať s nákupom, pretože vstupenky sa zvyčajne rýchlo vypredajú na každý deň. Lístok na Boat Party zahŕňa aj kyvadlovú dopravu, ktorá prepravuje party lovers medzi prístavom Bahart a hlavným vchodom festivalu Balaton Sound.

Lístky si môžete zakúpiť online tu: https://balatonsound.com/sk/vstupenky/category/boat-parties#webshop-app-sticky

 

Zdroj: TS

More in PARTY NEWS

To Top