Connect with us

Wavemag

Beats Evolution Conference: V Prahe sa vo februári stretnú odborníci zo scény

PLUS

Beats Evolution Conference: V Prahe sa vo februári stretnú odborníci zo scény

Beats Evolution Conference: V Prahe sa vo februári stretnú odborníci zo scény

Beats Evolution Conference do roku 2019 vstupuje s niekoľkými významnými zmenami. Z čisto drum & bass konferencie sa stáva mutližánrová konferencia, ktorá si kladie za cieľ priviesť k debate popredných českých a slovenských zástupcov jednotlivých žánrových scén.

Hlavnou časťou konferencie sú teraz nové „Workshops“. Aj tento rok prebehne súčasne s festivalom Let It Roll Winter 2019, t.j. v piatok 22. a v sobotu 23. februára, v pražskom klube Storm. Poslednou novinkou je fakt, že sa konferencia stáva kompletne nekomerčný, vstup na ňu je možný iba cez registračný formulár na webových stránkach www.beatsevolution.cz a je úplne zadarmo.

Naďalej zostáva samozrejmosťou programová pestrosť, kde sa okrem diskusných panelov môžu návštevníci tešiť tiež na produkčné „Masterclasses“, ktoré budú viesť známi producenti. Tiež bude priestor na „Demo Listening Sessions“ za účasti producentov a majiteľov českých i slovenských vydavateľstiev, ktoré sa orientujú elektronickú hudbu.

Panelové diskusie sa budú zameriavať na aktuálne aj nadčasové témy, s ktorými sa hudobný priemysel naprieč žánrami stretáva. Z úst tých najpovolanejších sa dozvieme, ako viesť vlastné hudobné vydavateľstvo, ako vybudovať a promovať hudobné akcie, čo všetko sa dá robiť v hudobnom priemysle mimo svetla reflektorov alebo ako pozíciu majú u nás v hudbe ženy. Dozvieme sa tiež, ako sa starať o vlastnú psychiku a preberieme problematiku drog na tanečnej scéne.

Program konferencie bude prebiehať primárne v českom jazyku a je postupne zverejňovaný na webových stránkach i na profiloch konferencie na sociálnych sieťach. Bude prebiehať v popoludňajších až podvečerných hodinách. Účasť na tohtoročnom ročníku prisľúbili zástupcovia žánrov drum & bass, EDM, grime, harder styles, hip-hop, house či techno.

Aktuálne info môžeš sledovať aj vo facebookovej udalosti.

Zdroj: TS

More in PLUS

To Top