Connect with us

Wavemag

Beats for Love letos podruhé otevírá své brány

PARTY NEWS

Beats for Love letos podruhé otevírá své brány

Beats for Love letos podruhé otevírá své brány

Beats for Love navazuje na úspěšnou akci ze začátku prázdnin a v polovině léta opět roztančí Ostravu. Druhá limitovaná edice největšího česko-slovenského hudebního festivalu návštěvníkům nabídne hvězdy drum and bassové, housové, techno a EDM scény. Už tradičně nebude chybět ani dechberoucí audiovizuální show a doprovodný program. Vše se tentokrát odehraje v pátek 30. a v sobotu 31.7. na dolnovítkovickém náměstí před interaktivní hernou U6 a v charismatických industriálních kulisách v blízkosti 4. a 6. vysoké pece.

Pořadatelé pro fanoušky taneční a elektronické hudby znovu připravili špičkový mezinárodní program. Světové headlinery jako Black Sun Empire, Maduka, Alexe di Stefano a Twisterz doplní sety český DJ hvězd, mezi které patří například Ladida, X.Morph, Volume Plus nebo Matamar.

Téměř vyprodaná první akce Beats for Love zkraje července nám jasně ukázala, že lidé se chtějí bavit, potkávat se a po dlouhé době si naživo vychutnat kulturu a umění. Všechny naše akce samozřejmě dodržují bezpečnostní a hygienická opatření, protože prioritou pro nás je ochrana zdraví našich návštěvníků,“ uvádí Kamil Rudolf, ředitel festivalu Beats for Love.

Pořadatelé festivalu tentokrát přišli také s průlomovou organizační novinkou. Festival bude poprvé v historii cashless, což znamená, že hosté budou svou útratu hradit elektronicky přes speciální náramek. „Neustále se snažíme přicházet s novinkami a vylepšeními tak, aby se naši hosté cítili na festivalu co nejlépe. Bezhotovostní systém je celosvětově jasný směr při pořádání velkých kulturních akcí. Věříme, že cashless systém bude pro naše návštěvníky maximálně pohodlný a zvýší komfort a úroveň gastro služeb na festivalu,“ dodává Matyáš Ožana, marketingový ředitel Beats for Love.

Vstupenky na tuto druhou limitovanou edici populárního festivalu jsou stále v prodeji a návštěvníci si je mohou zakoupit na webových stránkách Beats for Love www.b4l.cz za pouhých 390,- + poplatky.

More in PARTY NEWS

To Top