Connect with us

Wavemag

BEATS FOR LOVE: ON THE ROAD ♡ by PROPPA RAVE

PARTY NEWS

BEATS FOR LOVE: ON THE ROAD ♡ by PROPPA RAVE

BEATS FOR LOVE: ON THE ROAD ♡ by PROPPA RAVE

Festivalová sezóna sa blíži! Oficiálny warm up festivalu Beats For Love si môžeš vychutnať už vo štvrtok 6.4.2023 s naloženým line-upom! Najväčší hudobný festival v ČR a SK s neopakovateľnou atmosférou a prostredím prichádza do Radosti! 

Priprav sa na nekompromisný náklad 140+ bpm! Only proppa sound nám naloží slovenský DJ a producent TREZOR, ktorého schladí maximálne tona ľadu. Momentálne rezonuje slovenskou techno scénou a to aj vďaka svojim projektom. 

Trezor vkladá do všetkého maximum. Jeho heslo „Only Proper Sound” a vlastný projekt RedRoom label má za úlohu dostať undergroundový sound a slovenskú, klubovú techno scénu na zahraničnú úroveň. Vo svojej tvorbe nepozná hranice a každým svojim trackom ich posúva vpred. Vďaka jeho snahe prezentovania kvalitného techna sa táto komunita čo raz viac rozrastá a záujem mladých ľudí o tento „proper sound“ nadobúda u nás doposiaľ nevídané rozmery.

Jeho BPM nepozná obmedzenie a neodsudzuje remixy. Nie vždy to musí byť  iba striktne techno a dokáže sa prispôsobiť “vajbu“ daného eventu, a tak stiahnuť pozornosť celého klubu na seba. 

Dáva si záležať na celkovom performance a veľmi dôležitým prvkom jeho setu je prvý dojem intro a rovnako tak outro, v ktorých zanechá silný dojem a dobrú energiu, ktorá ostáva v hlavách každého.  

Je protagonistom značky / labelu REDROOM, ktorého súčasťou sú aj kategórie, ktorým sa rovnako venuje REDROOM RAVE & Clothing brand. 

Trezor nie je len DJ ma aj vlastnú produkciu na ktorej si dáva záležať môžete si ju vypočuť na Spotify.

Sekundovať mu bude obľúbený bratislavský DJ MATROŠKA, CZ/SK DJka roku Beaty, Mila207 a šancu dostane aj víťaz DJ contestu (stay tuned)! 

Na tomto warm-upe si si môžeš zadovážiť vstupenky bez servisných poplatkov!

More in PARTY NEWS

To Top