Connect with us

Wavemag

Ben Böhmer aj toto leto roztancuje Křižíkovu fontánu

PARTY NEWS

Ben Böhmer aj toto leto roztancuje Křižíkovu fontánu

Ben Böhmer aj toto leto roztancuje Křižíkovu fontánu

Berlínský producent a aktuálně jedna z nejjasnějších mladých hvězd na poli taneční scény se v neděli 21. července 2024 vrátí do Prahy, kde předvede svojí skvělou live show v jedinečném prostředí Křižíkovy fontány. Návštěvníky tak čeká nezapomenutelný zážitek, který v sobě snoubí jedinečnost Benovy hudební produkce a originální prostředí jednoho z nejzajímavějších skvostů pražské architektury.

Jeho první album s názvem Breathing, které vyšlo na konci roku 2019 na legendárním britském labelu Anjunadeep, se rychle stalo velkým hitem a na streamovacích platformách posbíralo již miliony přehrání. Boris Brejcha, který remixoval titulní track Breathing, označil Bena jako nejprogresivnějšího umělce za rok 2020. Chválou ale nešetřili ani další osobnosti mezinárodní taneční scény. Za zmínku rozhodně stojí i Benův úžasný remix tracku Father Ocean od Monolink, což byla tatáž skladba, kterou odstartoval své vystoupení na Křižíkově fontáně před 5 lety na akci Anjunadeep Open Air Prague. Druhý studiový album Begin Again vypustil do světa v roce 2021 a dočkal se skvělých ohlasů.

VSTUPENKY
KOUPIT : https://bit.ly/Ben_Prague2024cz
UDÁLOST: https://www.facebook.com/events/722574666510063
kategorie vstupenek:
👉 základní vstupné (15:00 – 22:00)
👉 základní vstupné + afterparty (15:00 – 03:00)
👉 VIP (15:00 – 03:00) / zahrnuje: vstup na VIP Green terasu s možností sezení a exkluzivním výhledem na stage a areál fontány + VIP bar + VIP toalety + úschovnu/šatnu zdarma + vstup na afteparty v Křižíkově pavilonu C)

 

 

 

 

Continue Reading
You may also like...

More in PARTY NEWS

To Top