Connect with us

Wavemag

Ben Böhmer vydal debutový album a v rámci tour príde aj do Čiech

Music news

Ben Böhmer vydal debutový album a v rámci tour príde aj do Čiech

Ben Böhmer vydal debutový album a v rámci tour príde aj do Čiech

Dlhoočakávaný debutový album Breathing nemeckého producenta Bena Böhmera uzrel svetlo sveta v piatok 22. novembra. Ben sa na jeho podporu vydáva na veľké turné po celom svete.

Album vydalo vydavateľstvo Anjunadeep, a to nielen v na dnes tradičnej digitálnej forme, ale jeho skalných fanúšikov poteší viac vinyl. Na albume sa nachádza 11 veľmi príjemných trackov + 2 extended verzie. Niektoré z nich už sme mohli počuť v setoch Anjunadeep DJs, ale aj od samotného Bena, aj počas ABGT 350 víkendu v Prahe (In Memoriam či Black Hole). Tracku Black Hole prepožičal hlas Monolink, ktorého Father Ocean v minulosti zremixoval s obrovským úspechom. Vokálová spolupráca s multiinštrumentalistom Janom Blomqvistom nesie názov Decade. Album je dostupný na Anjunadeep.lnk.to/BBBfa  a tiež si ho môžete vypočuť vo videu nižšie.

Albumové turné začína Ben Böhmer vo februári 2020 v Amerike, navštívi aj Austráliu, ale medzi zastávkami nechýbajú ani európske mestá. Zo Slovenska máme najbližšie zastávku vo Vibe club Brno, kde vystúpi vo štvrtok 7. mája 2020, ale ak by ste si chceli spraviť pekný víkend v Prahe, môžete ho zastihnúť aj v klube 2. patro už v piatok 1. mája 2020.

Ben Böhmer live – Breathing Tour | Prague – 2.patro – piatok 1.5.2020, vstupenky v sieti Goout.cz.

Ben Böhmer live – Breathing Tour | Brno – Vibe Club – štvrtok 7.5.2020, vstupenky v sieti Goout.cz.

Zostáva už len dúfať, že aj vďaka vydaniu albumu, sa čoskoro dočkáme aj video záznamu z jeho vystúpenia na Anjunadeep Open Air na Křížikovej fontáne v Prahe 🙂

Foto: www.palci.com pre United Music
Autor: Shiwave
Kde aktuálne žúrujem a ako tam je, môžeš sledovať na mojom Instagrame
www.instagram.com/shiwave/

More in Music news

To Top