Connect with us

Wavemag

Vypredaná MyBeat plavba odštartovala leto. Čo nás ešte čaká tento rok na Dunaji?

Music news

Vypredaná MyBeat plavba odštartovala leto. Čo nás ešte čaká tento rok na Dunaji?

Vypredaná MyBeat plavba odštartovala leto. Čo nás ešte čaká tento rok na Dunaji?

MyBeat odštartoval leto na Dunaji s vypredanou dennou plavbou a následne pokračoval s clubbingom v klube Šafko až do rána.  Aj toto hovorí o tom, že Slovensko je naladené na house music groove, ktorý dostávajú práve na parties pod značkou MyBeat.

Plavba v sobotu 3.6.2023 bola vypredaná už 3 týždne pred samotným konaním a bolo jasné, že páni z MyBeat si aj tento rok pripravia zopár špecialít, ktoré odhalia až priamo na plavbe.

V spolupráci s partnerom Glo Slovensko pripravili pre všetkých návštevníkov 360 stupňový spot na výhliadkovej palube, kde si každý mohol nahrať svoje jedinečné video.

Na spodnej palube ste mali možnosť ochutnať chutný streetfood ako aj urobiť si s partiou foto na druhom fotospote.

Na palube nechýbali hostesky s malými darčekmi a čo je najdôležitejšie. Od začiatku do konca ste si mohli užiť house music v podaní producentov vydávajúcich pod značkou MyBeat.

V tejto chvíli je už uverejnená druhá plavba s podtitulom Aloha, ktorá sa uskutoční 24.6.2023 a v predaji je už druhá vlna vstupeniek. Aloha Summer Cruise bude v znamení havajských outfitov a pestrofarebných výzdob.

Finále leta bude patriť hviezde značiek Defected, Hot Creations a Snatch. Na palube MyBeat a vôbec po prvý krát na Slovensku vystúpi človek, ktorý neuveriteľným spôsobom ovplyvňuje house music – Riva Starr.

Vstupenky na nasledujúce plavby zakúpite už teraz na GoOut.

MyBeat Aloha Summer Cruise 24.6.2023

MyBeat pres. Riva Starr 31.8.2023

Zdroj: MyBeat

Foto: Martin Nemeth

More in Music news

To Top