Connect with us

Wavemag

Britský fenomen A.M.C. se po delší době vrací do Storm Clubu!

PARTY NEWS

Britský fenomen A.M.C. se po delší době vrací do Storm Clubu!

Britský fenomen A.M.C. se po delší době vrací do Storm Clubu!

Legendární ikona světové DNB scény, která se pravidelně umisťuje na předních příčkách světových DNB awards v kategorii DJ roku, vystoupí v pražské Mekce Drum and Bassu po dvou letech. Předprodej běží na portálu goout.cz.

A.M.C., vlastním jménem Alex Mark Calvert, ohromuje publikum po celém světě již od roku 2010, kdy se jej po třech letech hraní ujala crew D&B Arena, dodnes největší drum and bassové komunity. Uznání a respekt na scéně si vybudoval zejména díky své perfektní technice mixování, unikátní selekci tracků plné dubplatů a energickým vystoupením. V současné době je jedním z nejvyhledávanějších drum and bassových DJů s věhlasem daleko za hranicemi Drum and Bassového rybníčku.

V roce 2011 založil svůj vlastní label Titan Recordings jako platformu pro novou generaci DNB producentů. Na tomto labelu tedy najdeme zejména mladé producenty s moderním zvukem a novátorským přístupem ke skládání. Není divu, že Titan pomohl s nastartováním kariéry jménům, jako je Emperor, Hypoxia, Six Blade nebo L 33. Sám A.M.C. si svoji producentskou premiéru odbyl v témže roce s dnes již notoricky známým singlem Time / Elektron, nejvíce je však známý díky jeho spolupráci s dalším zástupcem mladé generace producentů – Turno. S ním kromě společné produkce také tvoří samostatný DJ projekt, jehož vystoupení jsou tak věhlasná, jako jsou vzácná. Nezapomenout také nesmíme na jeho neskutečný remix TCho klasiky “Tap Ho”, který do své selekce v určité době zařadil snad každý dancefloor DJ.

Sečteno, podtrženo – A.M.C.ho březnové vystoupení ve Stormu bude nepochybně patřit mezi další nezapomenutelné zážitky pro každého fanouška drum and bassu. Předprodej běží právě teď na goout.cz

Horúce novinky sleduj tu: Facebook event

LINE-UP:
A.M.C (UK)

Suppport DJs
The Prophecy (SK) (Let It Roll)
Bifidus Aktif (Let It Roll)
Ripple Music (PMDR & Spill) (Let It Roll)
Hrounex (Drum City)
ZbR

START: 21:00
END: 06:00

 

Zdroj: TS

More in PARTY NEWS

To Top