Connect with us

Wavemag

Chceš si zahrať na Defected Croatia 2019? Máš šancu!

PLUS

Chceš si zahrať na Defected Croatia 2019? Máš šancu!

Chceš si zahrať na Defected Croatia 2019? Máš šancu!

Festival Defected Croatia sa každoročne koná v chorvátskom mestečku Tisno. Jeho tohtoročná edícia vypukne vo štvrtok 8. augusta a potrvá až do utorka 13. augusta 2019. Predstavia sa na ňom najžiarivejšie hviezdy house music z labelu Defected, ktoré tento rok oslavuje 20. výročie. A ty máš šancu si tam zahrať tiež!

V pondelok pristál v mailových schránkach ľudí, ktorí si zakúpili lístky na Defected Croatia 2019 zaujímavý email od riaditeľa vydavateľstva – Weza Saundersa. Ak máš vstupenku, môžeš mu poslať email a pokúsiť sa stať súčasťou už teraz brutálne nadupaného lineupu. Ponuka je samozrejme časovo obmedzená. Emaily akceptujú do pondelka 11. februára 2019.

Súčasťou emailu by malo byť:
– tvoje plné meno
– tvoje sociálne siete
– email, ktorý si použil na kúpu vstupenky
– hodinový mix

Wez odporúča namixovať set v pokojnejšom tempe, keďže priestor vybraní DJi dostanú najmä počas dňa. Za seba môžem povedať, že síce tento čas nevyzerá nijako zvlášť lukratívne, stať sa súčasťou festivalu Defected Croatia, bude určite stáť za to. Vráť sa myšlienkami k Defected Croatia 2018 prostredníctvom výživného reportu a nechaj sa nalákať, aby si sa zapojil. Počas dňa hrajú DJi na plážovom stagi, kde sa s nimi baví úžasný crowd.

Ak ešte nemáš vstupenku a chceš sa zapojiť do tohto špeci contestu, neváhaj a kupuj ju na webe Defected. Ak máš akékoľvek otázky k Defected, neváhaj písať na veronika@wavemag.eu a pýtať sa 🙂

 

Autor: Shiwave
Kde aktuálne žúrujem a ako tam je, môžeš sledovať na mojom Instagrame
www.instagram.com/shiwave/

More in PLUS

To Top