Spoj sa s nami

Wavemag

David Gravell miluje remixy. Rozhovor pre Wavemag.eu

Music news

David Gravell miluje remixy. Rozhovor pre Wavemag.eu

David Gravell miluje remixy. Rozhovor pre Wavemag.eu

David Gravell je jeden z DJov, ktorý je dobre známy aj slovenskému publiku. Už niekoľko krát sa objavil na Slovensku a svoj set odohral aj v novootvorenom klube Epic v Prahe. Marián Kapraľ ho stretol na festivale Promo Party Afterhills v Rumunsku, kde vznikol aj tento rozhovor.

Aký je tvoj kreatívny proces pri tvorení trackov alebo remixov? Ako si vyberáš skladby, na ktoré spravíš remix?

Za každým si vypýtam „acapellas“ (čistý vocal bez akýchkoľvek inštrumentov) od producentov. Takže ak sa ich opýtaš či môžeš urobiť remix na konkrétny track tak dostaneš jasnú odpoveď, či áno alebo nie. V mojom prípade to najčastejšie bolo a je tak, že spravím remix na track, ktorý sa mi páči bez opýtania a pošlem im to a reakcia je buď „áno toto oficiálne vydáme alebo nie.“ 😀

Videl som jeden z tvojich rozhovorov kde si spomínal, že tvoji fanúšikovia môžu očakávať nové logo a visuals na tvojích shows. Bolo tomu tak aj na Promo Party Afterhills?

Áno to je pravda … Mám vynovené logo, nové visuals a veľa novej produkcie. Takže sa máte na čo tešiť.

Moja ďalšia otázka sa týka tour. Aké máš spomienky z tvojej poslednej show a kde to bolo?

Hral som 21. apríla v ČR a to konkrétne v Prahe v úplne novom clube EPIC. Bolo toúžasné a hlavne club bol plný ľudí, super energia a pred pár minútami som dohral set tuto v Bukurešti.

Aká je tvoja obľúbená krajina resp. dovolenková destinácia, kde rád tráviš čas?

Jednoznačne Austrália.

Aké TOP 3 tracky nechybajú v tvojom playliste či už v súkromí alebo na shows?

Andrew Rayel & David Gravell – Trance Reborn,

David Gravell – The Future (to je môj najnovší track)

Tiesto feat. BT – Love Comes Again (David Gravell remix)

Viem, že si hral na Slovensku 2x na EDMANIA Festivale v Trenčíne a tento rok sa vrátiš opäť 23. júna. Aké spomienky si si odtiaľ odniesol?

ÁNO, je to tak a neviem sa dočkať kedy sa tam vrátim. Asi najsilnejšími spomienkami bola tá láska a ocenenie, ktorú som dostal od fanúšikov a ľudí…, že moja tvorba a to čo robím, robí ľudí štastnejšími a to som tam videl. Čítal som veľa komentárov a statusov od ľudí na internete, ktorí písali, že ma chcú vidieť opäť a to ma veľmi teší.

Čo by si chcel odkázať svojím fanúšikom zo Slovenska, nejaký „little message“?

Ďakujem Vám všetkým za to, že tu ste. Za Vašu podporu, pozítívne ohlasy a teším sa, že oslávim tento úžasný event spolu s Vami už po tretí krát.

Hudba je to čo spája všetkých ľudí dokopy a myslím, že by sme to mali robiť veľmi dlhý čas, pretože ľudia potrebujú lásku a hudba je úžasná, bezprostredná možnosť ako prejaviť svoje emócie. This is my „little message“ 😀

Viac na Music news

Hore