Connect with us

Wavemag

Denis Horvat zahrá 10. júna na Moody noci na Sundecku

PARTY NEWS

Denis Horvat zahrá 10. júna na Moody noci na Sundecku

Denis Horvat zahrá 10. júna na Moody noci na Sundecku

Dánsky hudobný producent známy z účinkovania vo vydavateľstvách Afterlife, Diynamic či Innervisions vystúpi prvý raz na Slovensku.

Organizátori večierkov Moody ohlásili ďalšie zvučné meno vydavateľstva Afterlife. Denis Horvat vystúpi 10. júna na bratislavskom Sundecku. Line-up doplní hudobný producent Daniel Blade z Malty a slovenskí hudobní DJi a producenti Denes Toth (Moody), PLUSplus (Moody) a Konik.

Dánsky hudobný producent Denis Horvat patrí k výrazným osobnostiam nezávislej elektronickej tanečnej hudby v Dánsku a známy je aj v širších medzinárodných súvislostiach. Jeho tvorbu môžeme poznať z viacerých významných vydavateľstiev, medzi ktorými nechýbajú Innervisions, Afterlife, Diynamic alebo jeho vlastné vydavateľstvo Vokabularium.

Dánsky techno princ
Syntetizátorové melodické techno, ktoré Denis Horvat produkuje, je prítomné na tanečných parketoch po celom svete, počuť ho môžeme vo výberoch u jeho služobne starších kolegov, ako sú Tale of Us, Âme, Dixon či Maceo Plex. Okrem hudobnej produkcie sa Denis Horvat presadil aj ako vyhľadávaný DJ a už čoskoro si ho budeme môcť vychutnať naživo na prvej tohtoročnej Moody na Sundecku, kde ho budeme počuť na posilnenom zvuku VOID. Na večierku zahrá aj viacero ďalších talentovaných hostí: Daniel Blade z Malty, Denes Toth (SK), PLUSplus (SK) a Konik (SK). Predpredaj lístkov je spustený. Pridajte si podujatie na Facebooku a sledujte aktuality na Moodyverse Music Blogu, kde sa dozviete viac.

///// Facebook event ///// (1) Moody x Denis Horvat (DK) | Facebook

///// Moodyverse Music Blog ///// Eventy – Moodyverse

More in PARTY NEWS

To Top