Connect with us

Wavemag

DIFFERENT festival prinesie do Plzne zahraničné hviezdy!

PARTY NEWS

DIFFERENT festival prinesie do Plzne zahraničné hviezdy!

DIFFERENT festival prinesie do Plzne zahraničné hviezdy!

Plzeň bude 25. mája 2019 hostiť veľmi zaujímavý open air festival priamo v centre. Na dvoch pódiách sa predstaví 16 DJov nielen z Európy.

Špička elektronickej tanečnej hudby v Plzni! Od súčasného mainstream EDM cez hi-tech minimal až po pohodový chillout. To všetko a omnoho viac na vás čaká na dvoch stagoch DIFFERENT festivalu. Organizátori privezú 16 DJs z celého sveta. Na main stage sa predstaví portugalský sympaťák KURA a holandský Mr. Fonk, oficiálne známy ako Dannic. Obaja si v Plzni užijú svoju premiéru. Druhý stage – Amfeek – bude hostiť amerického techno DJa Rusha, ktorý do Plzne príde tiež po päťročnej prestávke. Na Amfeek stage vystúpi aj druhý Portugalec J. Fernandes, pre ktorého to bude česká premiéra.

Pre hostí organizátori pripravili okrem bohatého lineupu aj chillout zónu, cocktail bar, fun & sport park a mnoho ďalšieho.

K dispozícii sú 2 typy vstupeniek. Základné vstupné je v prvej vlne za 499 CZK a na mieste bude stáť 1099 CZK. Za 2499 CZK si môžete zaobstarať VIP vstupenku, ktorá zahŕňa drinky v backstage bare zadarmo počas festivalu, samostatný sektor s posedením a výhľadom na stage, samostatné WC, prednostný vstup a malý darček. KUPUJTE VSTUPENKY TU.

Sledujte aj oficiálnu udalosť na Facebooku, kde budú organizátori priebežne oznamovať ďalšie mená a dôležité info.

 

Zdroj: TS

More in PARTY NEWS

To Top