Connect with us

Wavemag

Different festival v Plzni už o necelý mesiac! Máme TIMETABLE!

PARTY NEWS

Different festival v Plzni už o necelý mesiac! Máme TIMETABLE!

Different festival v Plzni už o necelý mesiac! Máme TIMETABLE!

Už len niekoľko týždňov zostáva do soboty 25.5.2019, kedy sa park za OC Plaza v Plzni premení v jednu obrovskú tanečnú party. Na dvoch pódiách sa tu predstaví až 7 zahraničných interpretov, z toho až 5 bude mať v Plzni svoju premiéru!

TEŠTE SA NA…

Celkovo sa na Different festivale predstaví až 16 DJov. Okrem kvalitnej hudby od interpretov a kvalitného sound systému L’Acoustics si budú môcť návštevníci vychutnať aj vizuálnu show na veľkoplošných LED obrazovkách, kryogenických diel, konfetovačov a iných efektov, ktoré k poriadnej party patria. Pre návštevníkov budú okrem party dostupné aj voľnočasové ihrisko, skate park, priestor na frisbee či hacky sack, ale aj dve veľké beach volejbalové ihriská. Na pohodlie svojich návštevníkov už na vstupe myslia organizátori aj tým, že zriadili možnosť platby kartou za vstupenky.

VSTUPENKY

Aktuálne si organizátori pripravili aj špeciálnu akciu na vstupenky v sieti Ticketportal.cz, kde po vložení promo kódu 25052019, dostanete vstupenku za 480KČ. Do tejto akcie je uvoľnený iba limitovaný počet vstupeniek.

DJ CONTEST

Pre začínajúcich či skúsenejších DJov si pripravili organizátori DJ contest na oba stage. Viac informácií nájdete vo facebookovej udalosti, kde sa môžete buď zapojiť do contestu alebo hlasovať o osude zúčastnených.

TIMETABLE

Je nad slnko jasnejšie, že toto je najsilnejší lineup, ktorý kedy v Plzni bol!

 

Autor: Shiwave
Kde aktuálne žúrujem a ako tam je, môžeš vždy sledovať na mojom Instagrame
www.instagram.com/shiwave/

More in PARTY NEWS

To Top