Connect with us

Wavemag

Dirtyphonics přivezou z Paříže ten nejrozmanitější drum & bass

PARTY NEWS

Dirtyphonics přivezou z Paříže ten nejrozmanitější drum & bass

Dirtyphonics přivezou z Paříže ten nejrozmanitější drum & bass

Francouzský DJský a producentský projekt Dirtyphonics tentokrát rozproudí drum`n`bassové fanoušky. Na parketu bude panovat velká energie, atmosféra bude dokonalá. Pro otrlejší pařmeny přivezou tito frantíci divokou kombinaci bass music, dubstepu a elektra. Dirtyphonics se bez řečí řadí mezi jedno z nejpopulárnějších DnB seskupení vůbec, což jasně dokazuje už jejich spolupráce s Linkin Park, Skrillex, Foreign Beggars nebo Modestep. Už 11. prosince to ukážou opět v Praze. 

Na scéně se pařížští Dirtyphonic pohybují od roku 2004. Původně se francouzská čtveřice proslavila především díky svým divokými live shows, kdy při vystoupení hráli všichni 4 naráz. Už od samých začátků si vždy dávali záležet na skvělém mixovánín různých žánrů – především se jedná o kombinaci bass music, dubstepu a elektra s energií typickou pro rockové nebo punkové koncerty. Většina z nich začínala v metalových kapelách a tak je jasné odkud vítr vane. První vystoupení těchto energických a velmi sympatických Francouzů v r. 2012 v Roxy se stalo naprosto legendárním. Narvaná Roxy k prasknutí a atmosféra, na kterou se nezapomíná.

V současné době už po festivalech a do klubů jezdí pouze dva členové Dirtyphonics, na jejich skvělé show to však nic neubralo. Nebojí se totiž svou dravost propojit s tanečními žánry jako rave, house, electro nebo techno. Očekávejte neočekávatelné, bude to pořádný mejdan! Přesvědčit se budete moct už 11.12.. v pražské ROXY.

Vstupenky v sítí GoOut.

Facebooková událost zde: https://fb.me/e/IqhdkrYN

 

More in PARTY NEWS

To Top