Connect with us

Wavemag

DJ Orbith se vrací do Zlína na akci 100% Tech House

PARTY NEWS

DJ Orbith se vrací do Zlína na akci 100% Tech House

DJ Orbith se vrací do Zlína na akci 100% Tech House

 

85. pokračování akce 100% Tech House proběhne 22.3.2019 v našem oblíbeném zlínském klubu Blok 12.

Jako hlavního hosta jsem pro Vás pozval jednu z největších osobností české taneční scény který dorazí premiérově se svým synem. DJ Orbith patří mnoho let k nejvýraznějším postavám české taneční scény. Jeho jméno vešlo do povědomí milovníků elektronické hudby už během roku 1999. V té době se Aleš posouvá z mainstreamu taneční hudby – tedy rave a techna – do dosud poměrně neznámého stylu, kterým bylo elektro. Dnes, s ohledem na uplynulou Alešovu kariéru můžeme říct, že české elektro má své synonymum – DJe Orbitha.

Pojďme se ale vrátit k době, kdy tento talentovaný a charismatický DJ začínal… Aleš aka DJ Orbith si své DJské začátky odbyl už v roce 1996, kdy vystupoval v brněnském klubu Fan Favorit. Během tehdejšího pravidelného hraní si postupně získal mnoho příznivců a zájem o jeho vystoupení stále rostl. Aleš si zkrátka dokázal získat party people na svou stranu, a to nejen díky svým promyšleným setům, ale také díky spontánnímu a energickému vystupování a velmi vstřícné komunikaci s publikem.

Jako druhý host ve Zlíně premiérově vystoupí syn Orbitha producent a DJ Dominik Gehringer. Svoje první EP vydal koncem minulého roku na labelu Neele Records a letos se také představí například na festivalu Macháč nebo Festia. Akci rozjede a ukončí jako vždy Ian Kita. Těším se na Vás.

Event na Facebooku

Zdroj: TS

 

More in PARTY NEWS

To Top