Connect with us

Wavemag

DJom na Slovensku sa bude venovať nová relácia DJ Camp TV

Music news

DJom na Slovensku sa bude venovať nová relácia DJ Camp TV

DJom na Slovensku sa bude venovať nová relácia DJ Camp TV

Asociácia DJov a hudobných producentov Slovenska tvrdo pracuje a od roku 2016 prešla kus cesty. 11. júla 2021 odvysielala prvú premiérovú reláciu s názvom DJ Camp TV.

Relácia sa venuje dianiu DJingu, producingu a párty kultúre na Slovensku i v zahraničí, už v pilotnej časti, ktorá bola odvysielaná 13. júna 2021 boli hosťami „pionieri House music v našich končinách Martin Haberland, Roland Kadela, a Julius Varga. V tej oficiálne prvej bol hosťom DJ a producent alebo producent a DJ Róbert Burian. Producenti a moderátori relácie Martin Molnár (DJ A-Z Best) a Erik Horváth (Incognito DJ) si kladú vysoké ciele a ich zámerom je reláciou osloviť širokospektrálne publikum, ktoré sympatizuje s touto komunitou. Premiéru odvysielala televízia Telke a už teraz chlapci pripravujú druhé vydanie.

Kolegyňu Miriam Takacsovú (Tamira) dvojica moderátorov poverila vedením rozhovorov v teréne a reportážami, ktoré sa pripravujú.

Koncept relácia je veľmi prirodzený: hostia, ktorí majú čo povedať k párty kultúre na Slovensku, zaujímavé rozhovory a pre spestrenie to bude vždy aj pohľad do zákulisia diania, ktoré úzko súvisí s eventami a festivalmi ako sú drinky, káva alebo zaujímavé a dôležité kluby na Slovensku.

 

FB: DJ CAMP

 

www.djcamp.sk

TS: pripravil/ Erik Horvath PR manager DJ Camp Label , 0903327289, djcamp@djcamp.sk

 

 

More in Music news

To Top