Connect with us

Wavemag

DJské sety z historickej synagógy už v sobotu!

Music news

DJské sety z historickej synagógy už v sobotu!

DJské sety z historickej synagógy už v sobotu!

Obľúbená undergroundovo ladená párty block.rave v spolupráci so Sound Connection pripravujú sériu videosetov z unikátneho priestoru najstaršej košickej synagógy.

Počas lockdownu a dlhej absencie parties na prelome rokov 2020 a 2021 vznikol nápad priniesť fanúšikom kvalitnej hudby block.rave aspoň v online podobe a tak sa v sobotu 8. mája môžete tešiť na trojhodinový audio-vizuálny zážitok. Na YouTube kanáli Melody Underground sú na programe až tri za sebou idúce 60 minútové sety v podaní block.rave rezidentov Borru, Marka Mazága a Dávida Kluku.

Všetky tri sety pobežia v takzvanej live premiére na platforme YouTube, ten prvý v podaní ostrieľaného košického DJa Borru začína o ôsmej hodine, o hodinu neskôr štartuje svoj set Marko Mazág a posledným zo stálic na lineupe projektu block.rave bude Dávid Kluka, ktorého set si môžete užiť približne do 23:00.

Kvalitné hudobné príbehy okorení naozaj výnimočné prostredie, v ktorom jednotlivé sety vznikali. Reč je o Ortodoxnej synagóge na Zvonárskej ulici v Košiciach, ktorá je Národnou kultúrnou pamiatkou a najstaršou synagógou v meste. “Hľadali sme naozaj výnimočné miesto, ktoré možno vyrazí dych, alebo ktorým sa priblížime svetovej úrovni videosetov a zároveň zostaneme v atmosfére, na ktorú sú fanúšikovia block.rave zvyknutí. Myslím, že sa nám to po dlhom úsilí podarilo a tešíme sa na výsledok.” uviedol Marko Mazág, jeden z tvorcov projektu.

O vizuál sa postaral tím fotografa Petra Krbaťu (Krbaťa Photo) a technické zabezpečenie realizovali nadšenci elektronickej hudby Sound Connection a DK Event Studio.

Ak si nechceš tieto unikátne sety nechať ujsť, tak určite sleduj instagram block.rave alebo facebookovú stránku, na ktorých v sobotu nájdeš odkazy na jednotlivé videosety, alebo kanál Melody Underground.

 

More in Music news

To Top