Connect with us

Wavemag

Druhý ročník DNB Battle Kombat je tu!

PARTY NEWS

Druhý ročník DNB Battle Kombat je tu!

Druhý ročník DNB Battle Kombat je tu!

Storm Club Prague lo loňském skvělém ohlasu zahajuje druhý ročník DNB KOMBAT BATTLE! 8 nejlepších DNB uskupení v ČR se utkají  v celkem 7 večerech o hodnotné ceny! Letos jsou výhry ještě zajímavější, než loni, patří mezi ně například tříhodinnový showcase na letním Let It Roll! Zajímá vás, kdo se tentokrát probojoval do výběru, o co vše se hraje a jaký je celkový časový rozvrh battlu? Čtěte dál!

Pamatujete loňské léto a první ročník DNB Kombatu? Jednalo se o souboj osmi českých crews, které byly vybrány v anketě a který probíhal v podobě pěti versus večírků u nás v klubu. Z tohoto battlu vloni vzešla vítězná crew Mindicted, která za odměnu uspořádala vlastní večírky ve Storm Clubu a navázala s klubem dlouhodobou spolupráci.

Po roce se vedení klubu rozhodlo tento koncept obnovit a uspořádat druhý ročník tohoto turnaje, celkový koncept i výhry ale prošly drobnou změnou. V rámci úvodní ankety bylo vybráno 8 uskupení, která se nejdříve utkají v základním kole, z toho dále postoupí 4 party, ze kterých po dvou semifinálových večerech vzejdou dva finalisté, kteří se utkají ve velkém finále. První kolo letošního ročníku se koná už tento pátek!

Vstupné na všechny kola jsou zdarma pro členy věrnostního programu Stormania, do kterého lze vstoupit pomocí mobilní aplikace Storm Club.

V každém kole navíc proběhne soutěž o vstupenku na letní Let It Roll 2019! Co je pro to potřeba udělat? Stačí přijít, hlasem podpořit svoji crew – z hlasovacích lístků bude po každém kole vylosován vítěz vstupenky!

Jaké jsou termíny jednotlivých kol a rozřazení jednotlivých crews do základních kol?

Jaké výhry tentokrát čekají na vítěznou crew?

  • 3-hodinový SHOWCASE na letním Let It Roll (max 7 lidí = 7 vstupů na LiR)
  • Vlastní mejdan se zahraničním headlinerem na náklady Stormu v klubové sezóně 2019/2020.
  • 30 hodin zdarma ve Storm DJ Roomu + natočení hodinového video setu

Vítězové jednotlivých kol budou vybráni na základě následujících kritérií:

  • Hlasování v anketě mezi fanoušky přímo v události.
  • Hlasování pomocí hlasovacího lístku. Každý návštěvník u vstupu dostane dva lístky se jménem soutěžní crew. Během večera bude moci návštěvník vhodit do nádoby na baru jeden nebo druhý lístek a podpořit tak svého favorita.
  • Názor pořadatele – tedy Storm Crew.
  • Kreativita jednotlivých crew v self-promu na svůj mejdan

Co dodat? Snad už jen ať zvítězí ten nejlepší!

 

Zdroj: TS

More in PARTY NEWS

To Top