Connect with us

Wavemag

EDMANIA ako prvá na SK prináša hardstyle na mainstage!

PARTY NEWS

EDMANIA ako prvá na SK prináša hardstyle na mainstage!

EDMANIA ako prvá na SK prináša hardstyle na mainstage!

Festival EDMANIA, ktorý sa bude konať počas víkendu 21.-22. júna 2019 na trenčianskom výstavisku, len nedávno zverejnil prvého headlinera a menami nešetrí ani v januári.

Prvým oznámeným headlinerom je vysoký sympaťák Afrojack, ktorý sa na Slovensku predstaví po dlhých 5tich rokoch. EDMANIA ho predstavila svojim fanúšikom na 1. sviatok vianočný a nadelila tak mnohým veľké potešenie pod stromček.

Aj keď EDMANIA hovorila o tom, že chce mierne spomaliť a mená budú až neskôr, na ďalšie zverejňovanie však nenechala dlho čakať a tak do lineupu pribudol ešte na konci decembra Zonderling.

Ako prvé januárové meno predstavili francúzskeho hitmakera, ktorý si na EDMANIA odkrúti svoju slovenskú premiéru.

Nuž a najväčšieho prekvapenia sme sa dočkali uplynulý víkend, kedy nás od piatka napínali organizátori festivalu. Sľúbili prvé hardstyle meno v histórii EDMANIE, ktoré sa predstaví na mainstage. V nedeľu všetkých potešil obrázok belgického DJ Coone, ktorý bol aj prvým hardstyle DJom, čo zahral na mainstage Tomorrowlandu.

Aktuálne sa predávajú dvojdňové vstupenky za 54,99€, k dispozícii sú stále aj parádne balíčky s ponožkami a pribudli aj možnosti stanovania, tak určite sledujte web EDMANIA festivalu, nech vám nič neujde.

Zdroj: Redakcia

More in PARTY NEWS

To Top