Connect with us

Wavemag

Festival Balaton Sound ti tento rok prinesie nezabudnuteľný zážitok

PARTY NEWS

Festival Balaton Sound ti tento rok prinesie nezabudnuteľný zážitok

Festival Balaton Sound ti tento rok prinesie nezabudnuteľný zážitok

Festival Balaton Sound sa nezadržateľne blíži a spolu s ním vystúpenia umelcov ako Armin Va Buuren, Tiesto, Hardwell, Dimitri Vegas & Like Mike, Carl Cox, Charlotte de Witte, Tiësto, Adam Beyer, ANNA a ďalších, ktorí sú súčasťou hviezdneho line upu.

Vydanie Balaton Soundu pre rok 2023 bude obsahovať rôznorodejší line up, ktorý predstaví širokú škálu elektronickej hudby a prinesie tie najlepšie mená z každého žánru na slnečné brehy jazera Balaton v Maďarsku.

Nový stage Dreher Soundclash bude obsahovať špeciálne denné vystúpenia po skončení umelcov na hlavnom stagy, čím sprostredkuje ešte intenzívnejší rave zážitok, na ktorom sa budú podieľať značky ako Claptonov Masquerade, Q-dance, Rave Culture a Next Level..

Balaton Sound vám ponúkne aj bezkonkurenčný VIP zážitok vďaka rôznym eventom. Las Vegas Casino Events VIP s jedinečným výhľadom na Heineken Main Stage, exkluzívne párty s prekvapeniami a rôznymi show, bottle servis a mnohé iné. VIP priestor Lost in Jungle ponúkne exotický dizajn džungle, tento sa nachádza hneď vedľa B Stage s vlastnou vyhliadkovou terasou. VIP Sunset Beach očarí lehátkami s baldachýnom, bielymi pohovkami, kokteilovým barom, bezplatnými uterákmi a thajskou masážou. Každý kút VIP priestorov je plný prekvapení, ktoré na vás čakajú

Balaton Sound 2023 sa bude konať pri jazere Balaton v Maďarsku od 28. júna do 1. júla.

Pre viac informácií navštívte www.balatonsound.com/sk

More in PARTY NEWS

To Top