Connect with us

Wavemag

Festival DJs 4 Charity bude pomáhať aj tento rok!

PARTY NEWS

Festival DJs 4 Charity bude pomáhať aj tento rok!

Festival DJs 4 Charity bude pomáhať aj tento rok!

Nebudeme chodit kolem horké kaše a vybalíme zásadní otázku: Taky už se tam vidíte? Tam za městem, mezi svými kamarády? Tam, kde si všichni užívají slunečný prázdninový víkend a oddávají se té nejlepší taneční muzice v celém kraji. Na odpověď čekat nebudeme, protože už teď máme plné ruce práce, abychom se všichni mohli potkat 16. a 17. srpna na festivalu DJs 4 Charity!

Také letos na vás bude čekat několik desítek umělců lačných předvést to nejlepší co dokáží. Kromě věhlasných DJs se můžete těšit na živé kapely či projekty, na jejichž jména si ale musíte ještě chvilku počkat – kdo se moc ptá, moc se dozví. Určitě nemůže chybět legendární Charitativní vinotéka, ojedinělý počin, ve kterém své srdce pro dobrou věc věnují ti nejlepší vinaři z širokého okolí.

Dobře víte, že nás stále nezajímají ohňostroje, naleštěná pozlátka ani mávající loutky mainstreamu. Čekáte od nás něco úplně jiného a my to víme. Dáme vám pestrou škálu kvalitních DJs a stylů. Excelentní sound, který umí poškádlit bránici a vyrobit “husí kůži” – ten vám také dáme. A samozřejmě nemůže chybět i skvělé pivo a jídlo.

Avšak nesmíme zapomenout na to hlavní, co nas kromě lásky k taneční hudbě spojuje a to je chuť pomoci. Pomáhat těm, kteří to nejvíce potřebují a osud jim zatím ukázal jen svou odvrácenou tvář. Pro letošní ročník připravujeme projekt, jemuž věnujeme celý výtěžek festivalu. Až nastane pravý čas, vše se dozvíte!

Účinkující na festivalu DJs 4 Charity 2019:

Toky (SK), Tráva, Chris Sadler, One Way (PL), Prague Music Therapy, Bifidus Aktif, K.Sandra, Denysa, Andre Tribale (SK), Kan-Jacca, Missberry (SK), Snookey, Adele Marshall, Alexx, Cruz, Czida, Dubler, Edby, Flower, F@r Deejane, Fish, Hasik, Ian Kita, Jeff B, Josh Singer, Kema, Konny, Liner, Lucasch, Luis, Mark Essem, Martini, Mickey B, Mirkin, Miss Rodez (SK), Mortn, Paul Hubiss, Peter Pea, Qmann, Radex, Rado, Ronnie, Slawe Zero, Sunchez b2b Zateam, Tundra, VK studio, Yomik a další…

Obecné informace k festivalu DJs 4 Charity 2019:         

✓ Non-stop hudební produkce po celý víkend

✓ Autobusová zastávka u festivalu

✓ Stanování ve stanovém městečku pro návštěvníky zdarma

✓ Parkoviště s dostatečnou kapacitou přímo u festivalu

✓ Několik hudebních scén

✓ Čajovna a chillout stánek

✓ Obchod nejen se suvenýry

✓ Charitativní vinotéka s výběrem těch nejlepších domácích vín

✓ Teplá jídla po celý den

✓ Dobře zásobené bary

✓ Vstupné – 350Kč/víkend, 250Kč/sobota

Odkazy:

Jak se dostat na festival: https://goo.gl/maps/yE9nYNp2rpG2

Fotky areálu festivalu: http://bit.ly/2u1HSeE

Web www.djs4charity.cz s podrobnostmi o tom, kam směřovala pomoc v minulých letech.

FB událost: www.facebook.com/events/554209518404680

 

Zdroj: TS

More in PARTY NEWS

To Top