Connect with us

Wavemag

Funken Gruven vyhlasuje súťaž PARTY POVIEDKA!

Music news

Funken Gruven vyhlasuje súťaž PARTY POVIEDKA!

Funken Gruven vyhlasuje súťaž PARTY POVIEDKA!

Po tom, čo minulý rok Branislav Noks vydal svoj debut Techno nad zlato, prináša literárnu súťaž, v ktorej závere môže byť tvoja poviedka navždy zvečnená v knihe.

Funken Gruven súťaž Párty Poviedka 2020 nie je len o súťažení. Je o pocitoch, myšlienkach, udalostiach a zážitkoch, ktoré treba zachytiť a uložiť niekde v kolektívnej pamäti. Musí to byť. Pretože tie najlepšie párty príbehy si zaslúžia večnosť a vydanie. Poď do toho!

Chodíš na párty. Bavíš sa s priateľmi, tancuješ, vnímaš hudbu a dianie okolo seba. Zažívaš nočné príbehy. Veselé aj smutné. Len zdanlivo obyčajné. A píšeš, alebo by si to chcel/a konečne skúsiť. Toto je tvoja šanca.

Charakteristika súťaže:

– Prvý ročník literárnej súťaže PÁRTY POVIEDKA 2020 vyhlasuje vydavateľstvo Funken Gruven.

– Literárna súťaž PÁRTY POVIEDKA 2020 je jednokolová.

Podmienky zaradenia do súťaže:

– Súťaže sa môžu zúčastniť doteraz nepublikované poviedky v slovenčine alebo v češtine, ktoré nesmú byť do vyhlásenia výherných poviedok poslané do inej súťaže.

– Počet poviedok od jedného autora je neobmedzený, pričom maximálna dĺžka poviedky je 30 normostrán (54 000 znakov vrátane medzier).

Do súťaže bude zaradená poviedka:

– ktorá sa týka „párty“ v zmysle hudobného, tanečného podujatia, pričom preferovaným hudobným žánrom je elektronická tanečná hudba.

– ktorej obsah sa asociatívne, prirodzene dotýka párty života, clubbingu, dj-ingu, tanca, hudobnej produkcie, organizovania eventov a s tým spojeného každodenného života.

Termíny a ocenenia:

– Uzávierka súťaže je 30. apríla 2020 (rozhoduje dátum poštovej pečiatky). Výherné poviedky vyberie odborná porota v zložení: Zuzana Marianková (scénaristka a režisérka, TV Markíza), Branislav Noks (majiteľ vydavateľstva Funken Gruven a DJ). Vyhlásenie výsledkov prebehne na júnovom evente Funken Gruven vo Zvolene.

Víťazná poviedka bude honorovaná sumou 150 EUR. Poviedky na druhom a treťom mieste budú odmenené sumou 100, resp. 50 eur. Najlepšie poviedky budú zverejnené v zbierke poviedok Párty Poviedka 2020.

Všetky info o tom, ako sa prihlásiť nájdeš na www.funkengruven.sk

FUNKEN GRUVEN žúr

Okrem súťaže Noks spolu s Good Moodom obnovili party Funken Gruven vo Zvolene. 97. pokračovanie si užijete v piatok 28. februára v klube Wake Up. Podtitul aktuálnej edície znie Support Your Local DJ, ktorý v sebe nesie krásne posolstvo. Podporujte hudbu, svojich lokálnych DJov a producentov.

Udalosť: www.facebook.com/events/201405041055140

More in Music news

To Top