Connect with us

Wavemag

GreenLand Open Air otvorí svoje brány už po ôsmykrát!

PARTY NEWS

GreenLand Open Air otvorí svoje brány už po ôsmykrát!

GreenLand Open Air otvorí svoje brány už po ôsmykrát!

Už po ôsmykrát vám 30.7. Greenland Crew otvorí svoje neurofunkové nebo na svojom Green Land open air festivale. Tento ročník je nabitý veľkými menami ako je napríklad AUDIO, ktorý je headlinerom tohtoročného open airu. AUDIO je na scéne viac ako 18 rokov, pod Tech Freak Recordings, vydal svoj debutový album „To The Edge Of Reason“.  Neskôr stal sa neodmysliteľným členom rodiny VIRUS .  Ďalej sa k prvému albumu pridali aj albumy ako „Genesis Device“ a „Soul Magnet, na ktorých vyšli skladby ako Collision či Headroom, ktoré pozná snáď každý. Aktuálne vydáva pod labelom RAM Records.

Ďalším headlinerom bude pražský štvorčlenný projekt Furious Freaks, ktorí za 10 rokov na scéne stihli vydať množstvo singlov a EP-čok a zdokonaliť svoj Deepovo-Jumpupovo dynamický UK sound.

 

 

Ako ďalšie veľké meno Greenland open air predstavuje českého dja a producenta, ktorého všetci poznáme pod menom Confusion, jeho známe tracky ako Jellyfish, Switch, Crawler, Hasitancy či Perplexed, ktoré vymetajú kluby od kedy boli releasnuté.

 

Ďalším vystupujúcim, na ktorých sa môžete tešit sú Killing Machines. Anger & Neoforces založili spolu The Crime SiTe crew. Ich setoch dominujú tracky od producentov ako Gancher&Ruin, Katharsys, Curent Value či BSA.

Tešiť sa môžete aj na legendy Slovenského drum and bassu a tými sú Cenco&Dykman. V ich setoch dominuje Neurofunk a Crosbreed. DJ Fox k nám dorazí z Komárna a je členom našej bratskej Konkoly crew. Raz už mal možnosť sa predstaviť v Metroklube ako výherca contestu, a aj vtedy dokázal, že sme ho určite nevybrali len tak pre nič za nič S drum and bassom žije už od roku 2000, ale za mixák sa rozhodol postaviť až v roku 2014 a odvtedy je aj členom Konkoly rodinky.

 

 

Ako posledné nemôžeme vynechať celé zastúpenie Green Land crew. Dvojica Stini&Pronk, dvaja ľudia, ktorý sa narodili s drum and bassom v krvy, vám ako vždy odohrajú skvelý neurofunkový setík. Gystore to roztočí so svojim deep to neuro setom, do ktorého určite nakombinuje aj svoju produkciu. Soldierr sa postará o tú správnu náladu so svojim mikrofónom ako obvykle.

 

 

 

V stánku s Green Land merchom sa môžete tešiť na tričká s novou grafikou, nové klobúčiky, clippery a aj okuliare. Po ceste v novom merchi k Photo Frame, kde si spravíte originálnu fotku, sa môžete zastaviť zahrať si stolný futbal, či navštíviť “svetielkujúci“ stánok, ktorý bude neprehliadnuteľný.

 

 

O občerstvenie sa postará Konkoly bar, kde nájdete tento rok aj zmrzlinu, Šport bufet, kde nájdete klasiky ako cigánska pečienka a klobásky a U Franka sa môžete zastaviť na poriadny Burger či hot-dog a iné dobrotky.

 

Aj tento rok sa Green Land open air uskutoční pri futbalovom ihrisku v dedine Tešedíkovo, neďaleko mesta Šaľa. Príjemné prostredie, ktoré vás večer vtiahne do svojho deja celou svojou atmosférou a skvelou hudbou, ktorá bude tento rok posilnená o ešte lepší zvuk. Celý tento dej zaznamenajú na aftermovie geniálny Luca Bush a v podobe fotiek jedinečná Vanda photography.

Nezabúdajte, že lístky sú ešte stále v predpredaji, beží dj contest a taktiež súťaž o voľné vstupy a merchandise. Už sa na Vás neskutočne tešíme dnb hlavy. Vidíme sa v sobotu 30.07.2022 v Tešedíkove 😉

 

EVENT: https://www.facebook.com/events/1124182778316109

PREDPREDAJ: https://tootoot.fm/sk/events/62ade8cc235afd0ac05e98ef

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

More in PARTY NEWS

To Top