Connect with us

Wavemag

GreenLand Open Air VI. sa blíži rýchlosťou svetla

PARTY NEWS

GreenLand Open Air VI. sa blíži rýchlosťou svetla

GreenLand Open Air VI. sa blíži rýchlosťou svetla

Značka GreenLand vznikla v roku 2015, založili ju DJ Stini a DJ Gystore. Hlavným projektom crew je letný drum and basový openair festival v Tešedíkove, ktorý sa tento rok bude konať už šiesty raz. Výsledkom celoročného plánovania a dôkladne spracovaných detailov je z roka na rok čoraz väčšia návštevnosť.

MIESTO KONANIA

Open air sa každý rok koná v dedinke Tešedíkovo, vedľa futbalového štadióna. Na večer sa tento priestor premení na miesto so skvelou hudbou, nadupaným line-upom, starými aj novými známymi, drinkami a chutnými jedlami, s úžasnou, až priam rodinnou atmosférou, kde si na svoje prídu nielen tanečníci, ale aj poslucháči kvalitnej hudby. Areál festivalu je vyzdobený príjemne farebnými dekoráciami odrážajúcimi ducha open air festivalu.

PROGRAM

Tento rok chalani dali dokopy poriadny neurofunkový lineup, ktorý sa bude niesť v duchu vydavateľstva Eatbrain.

Odohrať svoj set príde šéf mozgožrútov, zakladateľ label-u, samotný velikán JADE. Vyniká svojím výnimočným a nekompromisným zvukom, takže pri každom jeho tracku hneď spoznáte, že toto bude nejaká dobrôtka od neho.

Ako ďalší z hlavných hostí zavíta A-Cray, ktorý pokoril svet drum and bass-u svojou hitovicou Stomper vydanej na labeli Ram Records. Tam to však neskončilo, a svoje neurofunkové kúzla vyčaroval aj na mnohých ďalších vydavateľstvách,ako je aj vyššie spomínaný Eatbrain.

Ako by povedali v tele shoppingu: A to nie je všetko!! Konečne sa podarilo zajednať vystúpenie Kutla a Cockroacha, ktorí si nie prvýkrát strihnú b2b a určite nás nenechajú odpočinúť ani na jednu sekundu. Kutlo má na svedomí niekoľko výborných releasov a pokojne môžeme povedať, že patrí medzi najlepších domácich producentov. Spolu s Cockroachom už vyhrali nejednu cenu Česko-Slovenských DnB Awards a určite zaslúžene. Presvedčia nás o tom už túto Sobotu.

Supportovať ich budú nováčik Robson, ktorý sa minulý rok zúčastnil ako výherca contestu, Monky a Golem, dlhoročný gramcoví maniaci z Konkoly Crew, Dr.White z kruhov Basement, GreenLand team v zastúpení Gystora, Stiniho a Pronka. Samozrejme, nebudú chýbať ani MC OB a Soldierr, ktorý vždy vedia kedy správne vyhecovať náladu do maxima.

OBČERSTENIE

Stánky s občerstvením budú naozaj rôznorodé – budeme mať stánok s fantastickým jedlom ako údené koleno, guláš, burger, ale návštevníci si taktiež budú môcť objednať klasické dobroty ako pečená klobáska, dobré čapované pivko a všetko čo k tomu patrí. Nezabudlo sa ani na vegetariánov. Po dvoch rokoch sa na GreenLand vráti aj cocktailový bar Mojito, kde sa budete môcť schladiť s najlepšími cocktailmi z ich dielne.

STÁNKY

Nebude chýbať ani obľúbený Drum and Bass Wear stánok, kde si môžete vybrať z naozaj širokého sortimentu kvalitného oblečenia. Ako obvykle na festivale nájdete aj GreenLand Merch, v ktorom si budete môcť kúpiť všetky GreenLand tričká, okuliare a ďalšie novinky.

Keby niekto dostal chuť si dať spraviť tetovanie hennou, tak to správne miesto nájdete pod altánkom 

Zo susedného Maďarska k nám dojde ElmoStix UV Shop, v ktorom sa určite musíte zastaviť a kuknúť ich bláznivý blikajúci sortiment. Nájdete tam party vybavu, bez ktorej už nikdy nepojdete na párty 

Na všetkých Vás sa už veľmi tešíme a dúfame, že sa zídeme v hojnom počte a oslávime tak spolu šiesty ročník Greenland openair festivalu!

Miesto: Tešedíkovo, Futbalové ihrisko

Dátum: 25.7.2020

Čas: 20:00

Event: https://www.facebook.com/events/194172888574962/

Zdroj: PR

Continue Reading
You may also like...

More in PARTY NEWS

To Top