Connect with us

Wavemag

Halová party Moonlight 2019 už tento piatok!

PARTY NEWS

Halová party Moonlight 2019 už tento piatok!

Halová party Moonlight 2019 už tento piatok!

Legendárna prievidzská halová party, ktorá svoj domov našla na Zimnom štadióne, sa nezadržateľne blíži. Máme pre vás všetky dôležité informácie!

LINEUP + timetable

Zahraničným hosťom, ktorý 17. mája do Prievidze pricestuje je Nemec skrývajúci sa za zlatou maskou – Claptone. Claptonove tracky Liquid Spirit, Cream či No Eyes si zamilovali mnohí fanúšikovia house music. Jeho prepracované sety, precíznosť a jemnosť, ktorou v bielych rukaviciach mieša esenciálne housové melódie, robia z party, kde vystúpi jedinečný zážitok, ktorý sa navždy vryje do pamäte.

Na Moonlighte sa však okrem kvalitného zahraničného hosťa predstaví aj množstvo domácich DJs. Na hlavnom stagi sa predstavia chalani, ktorí boli už pri zrode Moonlightu DJ EKG a Milan Lieskovský, tradične nebudú chýbať ani reprezentanti Ministry of Fun – Banská Bystrica – dvojica Dave Eremias aka. DJ Dave a Emty. Obľúbený a vyhľadávaný #darkroom sound predvedie EMTYDEE. Na prezentáciu vlastnej vízie housemusic sa už teraz veľmi tešia aj Alexey, Martin Cehelsky, Gombo a Jordy Ray.

Chlapci Drahosh a Elsy si strihnú closing setík na hlavnom stagi. Ten bude tradične hostiť aj zvyšok zoskupenia IDEM NA TECHNO – Paul La Poyd, Peter SparksProxima B. Čerešničkou na torte tohto lineupu je žijúca legenda a pionier techna na Slovensku – DJ Toky. Okrem týchto stálic sa však predstavia aj mladé talenty Imi JuhosSakel. Mladým talentom je venovaný aj samostatný stage. Za mixom sa tam prestriedajú talentovaní chalani D.K.O. & Shangy, Lucas Nou, Martin Frost, Matthew, Reddit, ale aj očarujúca slečna QueenB. O tých, ktorým je #stálemálo sa budú ráno na afterke starať SingyErol, prípadne ďalší z radu najvytrvalejších DJs.

MAPA

Organizátori Moonlightu predstavili mapku areálu. K dispozícii bude aj šatňa či fajčiarska zóna. Dávame do pozornosti zmenáreň, kde si za peniaze vymeníte žetóny, ktorými sa bude platiť na baroch.

Vstup na MOONLIGHT 2019 je povolený od 18 rokov. Vstupenky sa dajú ešte stále kúpiť v sieti Ticketportal za predpredajové ceny. Na mieste budú k dispozícii vstupenky – normal za 35€ a VIP za 52€.

Odporúčanie: vstupenky odporúčame vytlačiť pre rýchlejší vstup, ale nie je to must have.

Všetko dôležité nájdete na Moonlight FacebookuInstagrame. Ak budete postovať, používajte pri tom prosím hashtag #Moonlight2019.

 

Zdroj: Moonlight team

More in PARTY NEWS

To Top