Connect with us

Wavemag

Halový Rave s Mauro Picotto je skoro za dveřmi!

PARTY NEWS

Halový Rave s Mauro Picotto je skoro za dveřmi!

Halový Rave s Mauro Picotto je skoro za dveřmi!

Čtete dobře. Opravdová legenda techna i elektronické hudby obecně, umělec, který vyhrál hned několikrát ocenění “nejlepší mezinárodní DJ”, dlouholetý rezident největšího klubu na světě klubu Privilege Ibiza, a mistr svého řemesla Mauro Picotto se po dlouhé době znovu vrací do ČR.

Mauro je známý svými nesmrtelnými hitovkami, které dobily žebříčky po celém světě. Např. Komodo, Lizard, Proximus nebo Unthinkable pozná po přehrání refrénu snad každý. Přestože Mauro nějakou dobu produkoval trance i house a dostal se do povědomí široké veřejnosti hlavně počiny v těchto stylech, z jeho 39 leté kariéry za mixem se více než 25 let věnoval technu. K technu se znovu vrátil a to dokazuje i jeho poslední videoset z PAROOKAVILLE 2023.

Mauro vystoupí už 3.11.2023 v Ostravě na pokračování úspěšné halovky pod taktovkou #wehypetechno. V březnu prostor vyprodala Marika Rossa a teď tomu nejspíše nebude jinak. Komunita #wehypetechno pod vedením Dannyho Brighta zaujala netradičním stage-designem ve formě červené laserové klece, která navštěvníkům vyrazila dech. Tentokrát bude stage design dokonce ještě vylepšen, a raveři se mohou těšit na laserovou stěnu přes celé pódium a kolmo na to beam-světelnou vertikální zeď. Danny slibuje, že taková stage tady ještě nebyla. Tak jsme zvědaví.

Jak to vypadalo minule? 

A jaký bude zbytek line-upu? Každý si tam najde to své. 

Máte rádi pohodovější techno ve stylu Paul Kalkbrenner?
Z Polska ho dorazí zahrát slavní COCOLINO /PL.
Marcin and Paweł, slavné polské techno duo produkující tech-house a techno již více než 15 let a pravidelně hrající v hlavních časech na většině velkých polských eventech poprvé navštíví Ostravu! Jejich vynikající tracky se dostaly na labely po celé Evropě i mimo ni a každým rokem jsou slavnější! Jejich vystoupení se nedá předvídat, ale tušíme, že s jejich soundem budou vynikajícím supportem pro Maura Picotto a roztančí Vás tak, že zapomenete na svět.

 

Chutná Vám hard-techno, v podání krásných slečen? 
těšte se na ROSANA RABUZA /SLO!
Hard-techno princezna pocházející původem z Slovinska žijící v Rakousku, pravideně podporující hvězdná jména nejen v jejím rezidentním klubu Bunker, nám přijede naložit svým svižným soundem. Dle jejího posledního setu se máme na co těšit!

Je libo kvalitní hypnotic / raw Techno? 
Od toho je tady HASKY /SK,
jeden z nejvlivnějších slovenských techno DJs, zakladatel skupiny Techno Gang, moderátor pravidelného Techno Podcastu, organizátor eventů a hlavně dlouholetý DJ a producent právě v jednom z ryzích/původních techno stylů – Hypnotic a RAW.
Dáte si moderní svižné techno až hard-techno s melodickými prvky ve stylu Alignment? 
Tohle Vám totiž naservíruje DANNY BRIGHT /CZ,
český DJ již více než 15 let sdílící pódium s zahraničními headlinery na českých top festivalech nebo v klubech. Danny miluje hudbu, miluje djing, miluje párty. Jeho sety jsou energické, plné syrových industriálních zvuků, ale i líbivých melodií a basových linek. Danny od začátku roku 2023 hraje ze 3 CDJs, externího sampleru a kláves. Díky tomuto hybridnímu setupu jsou jeho sety zajímavé na pohled i poslech a také obohacené o syrové zvuky synťáku Arturia nebo samply. Techno hraje od roku 2014 a jeho sound kontinuálně prochází vývojem. V tuto chvíli ho baví právě ono svižné moderní techno a hard-techno s melodickými prvky.
A do startu rozjezd hutným a temným tech-housem? 
O to se postárá A.HIM /PL!
A.Himův hutný tech-house je známý po celém Polsku, přestože jeho hlavní základna je v blízkých Katowicích, kde pravidelně vystupuje ve svém domovském klubu SIXA. Je to zároveň jeden z nejvlivnějších lidí na lokální klubové scéně a my se moc těšíme jak nás roztančí svými hutnými beaty!
Poslední vlna předprodeje a 150ks vstupenek je teď v prodeji a my doporučujeme si vstupenku pojistit, protože na minulém eventu bylo vyprodáno již v předprodeji a na místě jsme pouštěli jen omezený počet osob.
FB Událost najdeš zde
Vstupenky koupíš tady
Našim cílem je spojovat posluchače všech techno sub-žánrů a to pro Vás prozatím děláme pomocí rozbíhajících se aktivit ve formě podcastu, rádio-show a eventů. Další aktivity přijdou v příštím roce.
Tak nás příjďte podpořit pobavit se na techno megastár Mauro Picotto!
Těšíme se na Vás!
Zdroj
#wehypetechno

More in PARTY NEWS

To Top