Connect with us

Wavemag

ZRUŠENÉ Holanďania Tinlicker vystúpia na hrade Špilberk v Brne

Music news

ZRUŠENÉ Holanďania Tinlicker vystúpia na hrade Špilberk v Brne

ZRUŠENÉ Holanďania Tinlicker vystúpia na hrade Špilberk v Brne

UPDATE:

Vážení fanouškové,
s blížícím se termínem konání akce jsme bohužel narazili na organizačně technické překážky, které nám neumožní akci realizovat tak, jak jsme měli v plánu a také v avizovaném rozsahu.
Po vzájemné dohodě s umělci a dalšími zainteresovanými subjekty jsme se proto dohodli, že celá akce bude zrušena.
Všem, kteří si již zakoupili vstupenky, budou v průběhu několika následujících dnů vráceny peníze na účet, ze kterého byly vstupenky zakoupeny.
Moc se omlouváme, pokud jsme i vám touto náhlou změnou přidělali nějaké komplikace. Tinlicker nadále zůstávají v line-upu pro Mácháč 2022, kde si je určitě všichni užijeme!
Děkujeme za pochopení.
Mácháč Entertainment.

 

Producentské duo Tinlicker patří k tomu nejkvalitnějšímu, co můžete v posledních letech na britském labelu Anjunadeep slyšet. Dokonalé kouzlo svých melodií už předvedli českému publiku už během vystoupení pod širým nebem v Praze na Křižíkově fontáně, které obletělo svět a na YouTube čítá miliony zhlédnutí. Tentokrát se pánové Jordi van Achthoven a Micha Heyboer představí v Brně, kde 9. července 2021 odehrají dvouhodinový set v krásném prostoru velkého nádvoří hradu Špilberk.

Tinlicker Live at Anjunadeep Open Air Prague

Tinlicker se dali dohromady v roce 2012 v Utrechtu a velké podpory se dostalo hned jejich prvním skladbám, které vydali na svých labelech Above & Beyond a Deadmau5. Vše změnilo v roce 2019 dlouho očekávané debutové album This Is Not Our Universe, kde originálně kombinují progressive house plný emocí a podmanivých vokálů s deep housem. Pro skládání si pronajali dům u moře a tam bez rušení a odříznuti od okolního světa vzniklo všech 13 skladeb.
Jejich aktuální EP Lost Gravity vyšlo v květnu tohoto roku.

Celá brněnská show je koncipovaná jako denní se začátkem v 17:00, která vyvrcholí po západu slunce. Za domácí vystoupí Lucca, Chris Sadler, Subgate a Deep Deer.

Vstupenky zakoupíte v předprodejích GoOut a SMSticket za 490 Kč.

Pořádá Mácháč Entertainment

More in Music news

To Top