Connect with us

Wavemag

Holy Ship! 16 ľudí zatknutých pre drogy

PLUS

Holy Ship! 16 ľudí zatknutých pre drogy

Holy Ship! 16 ľudí zatknutých pre drogy

Holy shit! Toto bola asi prvá myšlienka 16tich účastníkov, ktorí sa namiesto party plavby na Floride dostali pred americký súd s rôzne závažnými obvineniami na krku.

Už druhý rok po sebe zverejňuje úrad miestneho šerifa zoznam ľudí, ktorí boli zatknutí. Tí boli vzatí do väzby ešte pred tým, ako sa dostali na výročnú plavbu Holy Ship!. Minulý rok úrad do väzby zobral až 40 ľudí, tento rok to bolo „iba“ 16 účastníkov. Ich fotky, mená a konkrétne obvinenia môžete nájsť na lokálnom spravodajskom webe. Ide hlavne o trestné činy – držanie omamných látok, pokus o predaj narkotík a iné.

Ide o spoločnú snahu Úradu miestneho šerifa, Colného úradu, Pobrežnej stráže a prístavu Canaveral. Pri kontrole využívajú aj špeciálne vycvičené psy. Festival Holy Ship! aj na svojom webe upozorňuje účastníkov na protidrogové pravidlá. „Vy a vaša batožina môže byť a bude skontrolovaná. Zabudnite na právo na súkromie, prechádzate prístavom, kde platia miestne a federálne zákony, ktoré sú striktne vyžadované“, píše sa na ich webe. „Každá osoba a každá batožina bude kontrolovaná špeciálne vycvičenými psami. Každý, u koho sa zistí porušenie zákona a / alebo držanie nelegálnych látok, bude zatknutý a vykázaný zo všetkých aj budúcich eventov.“

Autor: Shiwave
Zdroj: YourEDM.com

Continue Reading

More in PLUS

To Top