Connect with us

Wavemag

Hot Since 82 predviedol v Roxy horúci housík!

PLUS

Hot Since 82 predviedol v Roxy horúci housík!

Hot Since 82 predviedol v Roxy horúci housík!

30 mám len raz, takže to treba osláviť. Nie raz, nie dva razy, ale veľakrát a poriadne. A oslavovať na party s týpkom, ktorého tracky počúvam už niekoľko rokov, som si samozrejme nemohla nechať ujsť.

Hot Since 82 vlastným menom Daley Padley pochádza z UK. Svoju nádejnú DJskú kariéru odštartoval už ako 14 ročný, kedy začal chodiť po party. V 17tich začal pravidelne hrávať 12 hodinové sety v klube v nedeľu, vďaka čomu sa z tohto miesta stalo obľúbená „afterková“ destinácia. V roku 2006 sa ešte pod vlastným menom stal rezidentom Cream Ibiza v Amnesia. Ako Hot Since 82 pôsobí na scéne len od roku 2012, ale už v roku 2013 vydal parádny remix na Bigger Than Prince od Green Velvet, ktorý určite dobre poznáte aj vy!

Pikoškou je, že napriek tomu, že si hovorí Hot Since 82, Daley sa narodil už v roku 1981 a teda sa stal „HOT“ už o čosi skôr. Niektorých fanúšikov táto diskrepancia dosť rozrušuje a údajne ho viackrát žiadali, aby si meno zmenil. Nezmenil. Veď prečo by aj?!

Hot Since 82 vedia vlastné vydavateľstvo Knee Deep In Sound. Po kolená v kvalitnom sounde sme sa ocitli aj my všetci, ktorí sme v piatok 31. mája do pražskej Roxy zavítali. Daley diktoval prísny housový sound, nepoľavoval a dve hodiny nedal ujsť z tanečného parketu. Predviedol nám vycibrené DJské umenie – nielen precíznej selekcie, ale aj magického mixovania. Každý milovník house music si v piatok prišiel na svoje. Na záver sme si ešte všetci zaspievali „HEY HEY“ (asi tušíte odkiaľ to pochádza). Úžasná energia a skvelý zážitok, ktorý mi dal silu ďalej pokračovať cez víkend na ďalšie party.

Podpis na dosku nemôže chýbať

Warmup. Už minule som vychvaľovala českého DJa Biodan za vynikajúci warmup a dnes to urobím opäť. Kvalitný warmup je umenie. Chalan sa tejto role zhostil aj tentoraz veľmi zodpovedne, o čom sa môžete presvedčiť aj sami nižšie. 😉

Záver noci mal vo svojej réžii Junion Jan, ktorý svoj set tiež nahral a zverejnil, takže tí, ktorí nevydržali do konca, si ho môžu vychutnať aspoň takto (a ja tiež).

 

Btw. už teraz sa teším na novú klubovú sezónu v Roxy Prague! Určite bude bohatá na mená, ktoré som ešte nevidela a chcela zažiť, a tiež na overené „klasiky“. Vidíme sa opäť na jeseň!

 

FOTO: Jakub Doležal pre Roxy – full fotoreport po kliknutí
Autor: Shiwave
Kde aktuálne žúrujem a ako tam je, môžeš sledovať na mojom Instagrame
www.instagram.com/shiwave/

More in PLUS

To Top