Connect with us

Wavemag

Ikona elektronickej scény Netsky okúzli v piatok Prahu!

PARTY NEWS

Ikona elektronickej scény Netsky okúzli v piatok Prahu!

Ikona elektronickej scény Netsky okúzli v piatok Prahu!

Drum and bassová legenda Netsky se vrací do Prahy,  tentokrát ještě ve větším! Se svojí největší sólovou show tohoto roku zatřese základy Expa Holešovice již tento pátek 13. prosince 2019. Párty v osobitém tvůrčím stylu jak klasického a melodického drum and bassu, tak jeho současného popovějšího směru potěší celé spektrum fanoušků. Program doplní nabitý support českých DJs a stále rostoucí britský drum and bassový producent Culture Shock, kterého před několika lety objevil samotný Andy C.

Belgická žánrová stálice Boris Daenen, alias Netsky, letos slaví 10 let na scéně. K roku 2009 se totiž datuje vydání jeho prvních singlů a podepsání smlouvy s vydavatelstvím Hospital Records. Za tu dobu si stihl připsat na seznam úspěchů 3 alba a nespočet remixů významných umělců napříč všemi žánry.  Za svou kariéru si vybudoval reputaci umělce, který tvoří nejen hudbu, ale i atmosféru, náladu a pocity. Díky tomu získal pořádnou komunitu oddaných fanoušků po celém světě a na svědomí má zcela jistě taky přímé ovlivnění vzestupu celého drum and bassu. Například jeho starší pecky Starlight či Memory Lane nechávají chladným opravdu jen málokoho.

Vstupenky jsou stále k dostání v přeprodeji za 550 Kč, na místě budou k dostání za 700 Kč. Veškeré praktické info najdete na webových stránkách Let It Rollu.

FB UDALOSŤ
VSTUPENKY

 

Zdroj: TS

More in PARTY NEWS

To Top