Connect with us

Wavemag

Imagination Festival oznámil druhú fázu line upu

PARTY NEWS

Imagination Festival oznámil druhú fázu line upu

Imagination Festival oznámil druhú fázu line upu

Imagination Festival, který se uskuteční 24. listopadu v obrovských halách Výstaviště PVA EXPO v pražských Letňanech nedávno odhalil první fázi line upu. Nyní odhaluje jména interpretů z fáze druhé.

Na Devastator Stage nesmí nikdy chybět alespoň jedna legenda. A proto s radostí oznamujeme, že na ní letos vystoupí nejlepší hardstyle DJ a producent z Itálie – Zatox. Jeho tvorba se pohybuje od mainstreamu až po rawstyle a při jeho neuvěřitelných setech si přijde na své takřka každý fanoušek hard dance muziky! V druhé fázi ho doplňuje belgická hardstylová DJka Mandy, která si podmanila v roce 2017 crowd svým trackem „Raggadrop“. V první fázi jsme odhalili, že na Devastator Stagi zahraje legendární hardcorový projekt Evil Activities a reprezentant toho nejlepšího z uptempo hardcore a frenchcoru, teprve osmnáctiletý Sefa.

Mezi novými přírustky Imagination Stage zveřejňujeme legii temnoty – 3RDKND, skládající se z tří drum & bassových producentů, jež se dala dohromady v létě roku 2018. Jména členů tohoto seskupení všichni dnb fanoušci jistě dobře znají, jsou jimi Donny, Katharsys a Forbidden Society. Pochodují těsně za interprety zveřejněnými v první fázi, mezi které patří jeden z nejlepších drum bassových DJů sou

asnosti – A.M.C, zakladatel labelu Liquicity – skvělý Maduk, reprezentant labelu Critical Music – Emperor a zástupce neurofunkové Blackout rodiny, mladý Pythius.

Imagination Festival je největší tuzemský halový festival soustředící se především na drum & bass, hardstyle a hardcore. Letos se uskuteční 24. listopadu v obrovských halách Výstaviště PVA EXPO v pražských Letňanech. Festival nabízí propojení moderních elektronických hudebních žánrů a jedinečný audiovizuální zážitek v délce 10 hodin na dvou stagích s unikátním stage designem.

Vstupenky jsou v prodeji v síti Go Out, balíčky v síti Festicket. Cena vstupenek se zvyšuje spolu s vyprodáním každé z jednotlivých vln. Nyní je seženete za 990 Kč včetně všech poplatků.

More in PARTY NEWS

To Top