Connect with us

Wavemag

Julian Jeweil z Drumcode už túto sobotu prvý krát na Slovensku 

PARTY NEWS

Julian Jeweil z Drumcode už túto sobotu prvý krát na Slovensku 

Julian Jeweil z Drumcode už túto sobotu prvý krát na Slovensku 

IDEM NA TECHNO crew finalizuje prípravy na nasledujúcu edíciu svojho eventu v bratislavskom MMC. Jeho headlinerom bude hosť z aktuálne najospevovanejšieho techno labelu Drumcode. Francúzsky producent Julian Jeweil, autor nezabudnuteľných remixov Fuego pre dvojicu Dubfire and Oliver Huntemann, alebo Unanswered Question, ktorej pôvodnú verziu vyprodukovali Adam Beyer a Ida Engberg vystúpi už túto sobotu na evente IDEM NA TECHNO a uzavrie tak tohtoročnú šnúru parties pod touto značkou.

Po hostoch Roberto Capuano, HotX, A.Paul, Thomas Hoffknecht a iných zažijete aj teraz hosťa svetového formátu, popri ktorom si vypočujete aj dobre známe slovenské mená Elsy, Drahosh, Paul La Poyd a Peter Sparks.

Tí, čo si chcete užiť event už od začiatku, máte možnosť zakúpiť si vstup za 15€. Túto možnosť viete využiť od 20:00 do 22:00. Po tomto čase bude vstupné na event 20€.

So vstupenkou máte voľný vstup na afterparty, ktorá sa bude konať v klube IXEL, takže si pásky určite nechajte na ruke až do príchodu na afterparty.

Na party vás budú čakať aj chutné Kramáre Burgers so svojmi Techno burgrami vyrobenými špeciálne pre túto edíciu.

Všetky info nájdete v EVENTE.

Zdroj: TS

More in PARTY NEWS

To Top