Connect with us

Wavemag

Kiasmos sa po roku vracia do Brna – sold out je už teraz istý!

PARTY NEWS

Kiasmos sa po roku vracia do Brna – sold out je už teraz istý!

Kiasmos sa po roku vracia do Brna – sold out je už teraz istý!

V piatok 22.11.2019 sa v brnianskom klube Vibe polovica dua KIASMOS – Janus Rasmussen. Všetci, ktorí ho mali možnosť zažiť v lete 2018 na bratislavskej Magio pláži, minulý rok v Brne alebo vo februári v Roxy, potvrdia, že toto vystúpenie naozaj stojí za to.

Set zložený prevažne vlastnej produkcie Kiasmos, magická atmosféra klubu s rodinnou atmosférou – VIBE Brno. Vstupenku odporúčame zakúpiť čo najskôr, lebo tak ako minulý rok, aj tento sa očakáva predčasný sold out. Viac info a vstupenky nájdete v oficiálnej udalosti.

Exkluzívne interview s Kiasmos si môžete prečítať aj na Wavemag.eu.

Kiasmos je projekt, ktorý vypĺňa priestor medzi hlavným záberom oboch týchto mimoriadnych umelcov. Teda neprebádané územie medzi hudbou komponovanou za klavírom (a na ďalších akustických nástrojoch) a syntetickými zvukmi rôznych najmodernejších elektronických hračiek pre veľkých chlapcov. Vzniklo tak nevšedné techno pre zamilovaných, alebo ak chcete tanečná hudba vhodná aj do múzeí. Sklady Ólafura Arnaldsa a Janusa Rasmussena majú rádovo stovky tisíc vypočutí a ich vystúpenia sú súčasťou line-upov festivalov ako Latitude či Sonar.

Autor: Shiwave
Kde aktuálne žúrujem a ako tam je, môžeš sledovať na mojom Instagrame
www.instagram.com/shiwave/

More in PARTY NEWS

To Top