Connect with us

Wavemag

Kiasmos: Severská elektronická romanca mieri do Brna

PARTY NEWS

Kiasmos: Severská elektronická romanca mieri do Brna

Kiasmos: Severská elektronická romanca mieri do Brna

V piatok 2.11.2018 sa v brnianskom klube Vibe polovica dua KIASMOS – Janus Rasmussen. Všetci, ktorí ho mali možnosť zažiť v lete na bratislavskej Magio pláži, potvrdia, že odohral vynikajúci set zložený prevažne z Kiasmos produkcie.

Nie je to tak dávno, čo sme vás pozývali na jeho plánované vystúpenie do košickej Tabačky, ale tam sa bohužiaľ pre problémy s logistikou nedostavil. Preto prijmite naše pozvanie k susedom do Brna, kde sa predstaví v príjemnom klube s rodinnou atmosférou – VIBE. Viac info a vstupenky nájdete v oficiálnej udalosti.

Kiasmos je projekt, ktorý vypĺňa priestor medzi hlavným záberom oboch týchto mimoriadnych umelcov. Teda neprebádané územie medzi hudbou komponovanou za klavírom (a na ďalších akustických nástrojoch) a syntetickými zvukmi rôznych najmodernejších elektronických hračiek pre veľkých chlapcov. Vzniklo tak nevšedné techno pre zamilovaných, alebo ak chcete tanečná hudba vhodná aj do múzeí. Sklady Ólafura Arnaldsa a Janusa Rasmussena majú rádovo stovky tisíc vypočutí a ich vystúpenia sú súčasťou line-upov festivalov ako Latitude či Sonar. V Košiciach vystúpi Janus Rasmussen ako Kiasmos DJ set.

More in PARTY NEWS

To Top