Connect with us

Wavemag

Košice zažijú 11. mája noc plnú kvalitnej house music!

PARTY NEWS

Košice zažijú 11. mája noc plnú kvalitnej house music!

Košice zažijú 11. mája noc plnú kvalitnej house music!

„Nový event plný sviežosti, zmyselnosti a kvalitného soundu”, tak znie popis podujatia od organizátorov Borislava Miloševiča a Marka Mazága, ktorých košickí nadšenci elektronickej hudby poznajú aj vďaka ich úspešnému projektu block.rave, ktorý spoluorganizujú.

„Chceme košickému publiku priniesť opäť niečo, čo sa vymyká bežnému nočnému životu v meste”. Párty ClubCulture totiž nenájdete v žiadnom z tradičných klubov, ale práve naopak na unikátnom mieste v priestoroch bývalej Franckovej továrne na Južnej Triede, ktorá po rekonštrukcii nesie názov Fabrika48.

Industriálna stavba z roku 1893, ktorú poznajú Košičania najmä vďaka obľúbenej gastro prevádzke Bakoš Bistro, ponúka veľmi vkusný a intímny priestor, v ktorom ale žiadnu inú párty nenájdete. “Tento priestor, budova a prostredie nás zaujali už počas rekonštrukcie a usporiadať tanečný event v týchto priestoroch bolo našim malým snom” uvádza Marko Mazág.

Na čo sa môžete v sobotu 11. mája tešiť? Lineup tohto podujatia pozostáva z overených mien a počas tejto noci sa predstaví až sedem DJov!

Najznámejším menom na lineupe je určite obľúbený slovenský DJ EKG, ktorý okrem iného reprezentuje svoj brand denných eventov Sunset Boulevard. Ďalšími menami, ktorý na ClubCulture odohrajú hudobný príbeh budú TYSKER, D.K.O, DANNY EM, RENÉ FIŠER a nebudú chýbať ani organizátori podujatia BORRA a MARKO MAZAG.

„ClubCulture je nový štýlový event v spolupráci s významnými predstaviteľmi staršej a mladšej generácie DJov zo Slovenska a zahraničia. Čakajú nás skvelé b2b a b3b sety, už sa nevieme dočkať” opisuje nadchádzajúce podujatie Borra.

Vstupenky sú dostupné v predpredaji už teraz za zvýhodnenú cenu na portáli GoOut.net. „Kapacita podujatia je striktne obmedzená, keďže je v našom záujme zachovať istý komfort a samozrejme bezpečie návštevníkov, preto odporúčame si lístky zakúpiť už v predstihu” dodávajú organizátori.

Link na vstupenky: https://goout.net/sk/clubculture-ekg%2Bborra%2Bdalsi/szufhcx/

 

 

 

 

More in PARTY NEWS

To Top