Connect with us

Wavemag

Košické legendy sa stretli v garáži!

Music news

Košické legendy sa stretli v garáži!

Košické legendy sa stretli v garáži!

 

Klubový život v Košiciach má najrušnejšie roky za sebou, občas sa však objaví párty, ktorá vás presvedčí o tom, že ľuďom to stále chýba. Najlepším príkladom za posledné obdobie je hneď Garage Party, ktorá sa konala 18.10.2019.

Pod Kulturparkom, ktorý bol vybudovaný v rámci projektu Košice – Európske Hlavné mesto kultúry 2013, boli postavené aj podzemné garáže. Práve v týchto priestoroch sa stretli košické djské legendy spoločne s hosťami Emtydee a českou djskou legendou Ladidou.

Už pár dni pred eventom bolo každému jasné, že to nebude nejaká obyčajná party a zrejme aj preto ľudia neváhali a prišli sa zabaviť na netradičné miesto s dnes už netradičným obsadením. Niekoľko stoviek ľudí sa bavilo po celú noc, kde sa postupne vystriedali: A-Z Best, Carlos, Riccie, Dandy Trix, Alec, Martin Haberland, Roland Kadela, LADIDA a EMTYDEE. Môžeme tak s radosťou oznámiť, že Košice majú za sebou po dlhej dobe úspešný a kvalitný event s undergroudovým nádychom, ktorý zrejme bude mať pokračovanie a nemohol ostať bez aftermovie.

Video je dostupné na FACEBOOKU.

Zdroj: Tom Roman

More in Music news

To Top