Connect with us

Wavemag

Koža, reťaze, techno: SanFranciscoBeat prichádza s novým alteregom a klipom

Music news

Koža, reťaze, techno: SanFranciscoBeat prichádza s novým alteregom a klipom

Koža, reťaze, techno: SanFranciscoBeat prichádza s novým alteregom a klipom

 

SanFranciscoBeat okrem toho, že už skoro 20 rokov dominuje maďarskej techno scéne, je zodpovedný za mnoho projektov, ktoré výrazne prispeli k zvyšovaniu povedomia klubovej kultúry a elektronickej hudby.
 
Takýmto projektom bol aj Night Shift Documentary, ktorý oslovil najdôležitejších hráčov maďarskej subkultúry a stal sa základným dielom pre tých, ktorí sa hlbšie zaujímajú o túto oblasť elektronickej hudby. Okrem toho, z jeho rúk vyšlo aj množstvo ďalších projektov, z ktorých najnovší je track inšpirovaný spomínaným dokumentárnym filmom a ktorý neprekvapí svojím názvom Night Shift.

Track urobil veľký dojem už pri jeho premiére na festivale B my Lake 2018. Zaujímavosťou nahrávky je, že text je anglickým prekladom úvodu dokumentárneho filmu Night Shift Documentary. Ten napísal a narozprával Man + Machine, ktorý je silnou osobnosťou techna novej generácie u našich južných susedov. Ak by to náhodou nestačilo, tak prezradíme, že SanFranciscoBeat predstavuje jeho nové live alter-ego ARKOW, pod ktorým spravil aj remix pre spomínaný track. Ako bonus k nemu natočili aj videoklip.

Okrem toho, že k techno trackom sa videoklipy nenatáčajú často, je zaujímavé aj to, že producent hudby je zároveň aj režisérom a strihačom klipu, ktorého kameramanom bol Gábor Boda, módny fotograf, a v klipe sa popri samému producentovi SanFranciscoBeat-ovi objaví aj Man + Machine a modelka Alexandra Nagy.

Track nájdete na Bandcampe a Spotify.

Zdroj: TS

More in Music news

To Top